Один із лідерів збірної України U-19 Олексій Кащук: «Ми вже були на Євро, нам сподобалося»

Півзахисник юнацької збірної України U-19 Олексій Кащук упевнений, що в синьо-жовтих досить мотивації, аби кожен матч в еліт-раунді Євро-2018 грати на максимумі своїх можливостей.

Команда Олександра Петракова зараз працює в Румунії, де, власне, й відбуватиметься еліт-раунд Євро-2018 (U-19). Нагадаємо, що в цьому турнірі синьо-жовті потрапили до групи 4, де змагатимуться з командами Швеції (21 березня), Сербії (24 березня) та збірною господарів (27 березня). До фінальної частини змагань проб’ються переможці семи груп, що приєднаються до Фінляндії, яка прийматиме турнір із 16-го по 29 липня.

Про підготовку збірної України U-19 до еліт-раунду континентальної першості сайту ФФУ розповів один із лідерів команди, нападник «Шахтаря» Олексій Кащук.

— Олексію, як настрій у тебе, у команди?

— Усе йде за планом, готуємося до серйозної боротьби за право потрапити до фінальної частини Євро.

— На 17 березня у збірної був запланований товариський матч...

— Спаринг скасували, оскільки нам так і не знайшли суперника, тому проведемо двосторонку. Уже під час цієї роботи наставники подивляться, хто з футболістів в якому стані перебуває.

— На що тренери звертають вашу увагу перш за все?

— Просять нас збільшити інтенсивність, усе потрібно робити на порядок швидше, адже, на жаль, у чемпіонаті України трохи не той  рівень суперників, що в еліт-раунді. Тут помилок не пробачають.

— Що, на твій погляд, може стати визначальним для перемоги?

— Працездатність усієї команди й якомога краща реалізація. Та й трохи фарту не завадило б.

— Мотивації збірній України вистачить?

— Упевнений. Два роки тому ми вже були на Євро, і нам там сподобалося. Шкода тільки, що не подолали груповий раунд. Тому ми знаємо свої цілі й насамперед хочемо знову опинитися серед кращих європейських збірних. Правда, зараз відбір набагато жорсткіший, до фінальної частини потраплять тільки переможці груп. Проте ми сповнені оптимізму.

— Фаворит групи — Румунія?

— Тому що вона — господар турніру? Не думаю. У всіх команд однакові шанси на успіх. На нас чекають не тільки важкі, але й цікаві поєдинки, а переможе найсильніший.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини