Стартував продаж квитків на фінал Ліги чемпіонів УЄФА-2017/2018

У четвер, 15 березня о 15.00 за київським часом стартував продаж квитків на фінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2017/2018, який відбудеться 26 травня на НСК «Олімпійський» у Києві.

Продаж квитків традиційно здійснюється виключно через офіційний сайт УЄФА. Уболівальники мають можливість подати заявку на придбання квитків на фінальний матч Ліги чемпіонів до 15.00 за київським часом 22 березня.

Щоб придбати квиток, потрібно подати заявку, в якій слід указати, перепустки якої категорії вас цікавлять (одна людина може претендувати максимум на два квитки), і відзначити, чи згодні ви взяти участь у розіграші квитків дорожчої або дешевшої цінової категорії, якщо обраних у наявності немає. Також необхідно вказати усі паспортні дані особи, для якої ви бажаєте придбати квиток. Далі необхідно вказати номер банківської карти, з якої будуть списані кошти.

Вартість квитків:

  • Перша категорія — 450 EUR (розміщені по центру арени).
  • Друга категорія — 320 EUR (у більшості розташовані по кутах арени).
  • Третя категорія — 160 EUR (за воротами).
  • Четверта категорія — 70 EUR (за воротами, нижній та верхній рівні).
  • Місця для осіб в інвалідному візку —  70 EUR (1 людина в інвалідному візку та 1 супроводжуючий).
  • Місця зі зручним доступом — 70 EUR (1 користувач зручного доступу та 1 супроводжуючий).
  • Молодіжний пакет — 140 EUR (дорослий і дитина до 14-ти років).

Якщо попит на квитки в певній категорії перевищуватиме пропозицію, заявки будуть розіграні за допомогою лотереї.

Компаніям та фізичним особам, які бажають мати кращі місця та насолодитися вечерею, рекомендуємо подати заявку на придбання «Пакету гостинності».

Будь-які продукти, які пропонуються іншими компаніями або платформами, не є частиною або не пов’язані з офіційною програмою продажу квитків на фінальні матчі Ліги чемпіонів УЄФА-2018 у Києві.

УЄФА наголошує, що жоден квиток не розповсюджується через агенції або брокерів, та закликає вболівальників не брати участі в перемовинах зі спекулянтами, які не тільки пропонують квитки за захмарні суми, але й часто навіть не мають перепусток для продажу.

6 квітня УЄФА надішле відповіді на електронні скриньки всіх заявників стосовно статусу їхніх аплікацій. Також ви матимете можливість перевірити стан своєї заявки на порталі з продажу квитків. Придбані квитки будуть доставлені кур’єром не пізніше початку травня.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини