Володимир Єзерський: «До збірної на матчі у Грузії запросимо 20 виконавців»

Головний тренер юнацької збірної України U-16 Володимир Єзерський розповів про найближчі плани команди.

19 березня розпочнеться тренувальний збір юнацької збірної України (футболісти не старші 2002 року народження), яка зіграє два товариські матчі з однолітками із Грузії. Напередодні збору головний тренер синьо-жовтих Володимир Єзерський відповів на кілька запитань сайту ФФУ.

— Володимире Івановичу, з огляду на те, що ваша збірна робить перші кроки, чи можна назвати майбутній збір селекційним?

— Після проведення фінальної частини зимивої ДЮФЛ, яка пройшла на базі київського «Динамо», я практично визначився з кандидатами до команди. На сьогодні, по суті, проблем із вибором виконавців немає. Усі гравці, яких ми хочемо бачити, повинні бути в моєму розпорядженні. Шкода тільки, що до фінальної пульки всеукраїнських змагань не пробилися західні команди й «Чорноморець», у складі яких є потенційні збірники. Але, в принципі, все нормально.

— На яку кількість виконавців ви розраховуєте?

— На збір будуть викликані 20 футболістів. Єдине побоювання — це щоб ніхто із хлопців за час, що залишився до початку роботи, не захворів або не отримав травму.

— Спершу початок збору було заплановано на 17 березня...

— Плани трохи змінилися. Команда збереться на два дні пізніше. Ми розпочнемо 19-го числа, цього дня, а також наступного, проведемо тренування, а 21-го вирушимо до Грузії. Товариські матчі заплановані на 22-е та 24 березня.

— Ви сказали, що запросите на збір 20 футболістів. У майбутньому це буде кістяк команди?

— Двері до збірної відчинені для всіх. На майбутньому етапі підготовки до роботи будуть залучені кілька нових гравців. Можливо, подібне буде й на наступних зборах. У такому віці хлопці розвиваються, десь падають, знову піднімаються, тому за ними потрібно уважно стежити.

— Суперників по кваліфікації Євро-2019 вже вивчаєте?

— При Федерації футболу України є наукова група, яка займається цим питанням. А ми до вивчення суперників приступимо ближче до кваліфікаційних змагань, які відбудуться в жовтні. Зараз головне — вибрати кращих серед своїх хлопців.

Нагадаємо, що на шляху до континентальної першості, фінальна частина якої пройде в Ірландії, українській команді доведеться спочатку зійтися у кваліфікаційних протистояннях з однолітками із Боснії і Герцеговини, Ісландії та Гібралтару. Матчі цієї стадії змагань відбудуться восени поточного року — 10-го, 13-го та 16 жовтня у Боснії і Герцеговині.

До еліт-раунду Євро-2019 потраплять по дві кращі збірні з кожної групи, а також чотири колективи, що посядуть треті місця й матимуть найкращі турнірні показники у зустрічах із топ-парами. Поєдинки еліт-раунду ЧЄ відбудуться в березні, а фінальна частина змагань — у травні 2019 року.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
02.02.2018 09:05 895

U-16: у 2018 році команда Єзерського зіграє щонайменше 10 спарингів

Свій перший офіційний матч юнацька збірна, сформована з фут...

Підписатися на новини