Привітання Андрія Павелка зі святом весни

У перші дні березня Україна традиційно відзначає свято весни, яке асоціюється з торжеством прекрасного й початком нового етапу життя.

Це гарна нагода, щоб привітати та подякувати представницям прекрасної статі, які щиро люблять футбол, допомагають розвивати та популяризувати цей чудовий вид спорту в Україні.

Із приємністю нагадаю, що цей рік є особливим як для шанувальниць футболу в Україні, так і для всієї футбольної спільноти нашої країни. Адже вже зовсім скоро в Києві вперше в історії відбудеться фінальний матч жіночої Ліги чемпіонів УЄФА. Ми станемо свідками незабутнього поєдинку двох найсильніших жіночих команд Європи, який, упевнений, надихне чимало наших юних громадянок долучитися до занять спортом та гри у футбол.

Саме завдяки активній участі нашого жіноцтва у спортивному житті країни та підтримці вітчизняних команд на трибунах з року в рік футбол стає більш яскравим, емоційним та захоплюючим. Щиро вдячний вам за це та від усього серця бажаю вам виключно позитивних переживань, миру, достатку, злагоди та любові у ваших родинах!

З найкращими побажаннями,

президент Федерації футболу України

Андрій Павелко

НОВИНИ ПО ТЕМІ
03.03.2018 10:05 2188

Андрій Павелко — кандидат від України у члени Виконкому УЄФА

Сьогодні, 3 березня у приміщенні Дніпропетровської обласної...

06.02.2018 11:38 540

Як УЄФА перевіряв готовність Києва до фіналів ЛЧ-2018

Столиця України продовжує готуватися до проведення фінальних матчів...

Підписатися на новини