Настя Каменських та інші зірки запросили всіх відвідати фінал жіночої Ліги чемпіонів!

До урочистої церемонії, присвяченої початку продажу квитків на фінальний матч жіночої Ліги чемпіонів УЄФА-2018, долучилося чимало знаменитостей, які поділилися своїми думками щодо майбутнього поєдинку.

Настя Каменських, співачка: «Жіночий футбол набирає обертів у світі, стає все більш цікавим та прикольним. Фінал Ліги чемпіонів серед жінок — це грандіозна, історична подія для Києва та України. Для Києва велика честь приймати фінал найпрестижнішого клубного турніру серед жінок. Звісно, я й сама піду на стадіон, і закликаю подивитися гру наживо всіх уболівальників».

Світлана Тарабарова, співачка: «У травні до Києва приїде багато людей. Я закликаю всіх прийти на стадіон 24 травня й подивитися на гру найкращих футболісток Європи! Я анонсуватиму подію у своїх соцмережах, щоб якомога більше людей долучилося до свята футболу».

Вадим Олійник, співак: «Потрібно створити єдину систему підтримки як чоловічого, так і жіночого футболу, яка є в Бельгії, Німеччині, Нідерландах та багатьох інших європейських країнах. Юні футболістки повинні мати перспективу. Дуже важливо, що Київ прийматиме обидва фінали. Я та інші друзі фіналу анонсуватимуть подію у своїх соцмережах. Якщо хоча б 10% наших фоловерів в Instagram дізнаються про жіночий фінал Ліги чемпіонів і подивляться гру, нашу місію можна буде вважати виконаною. Крім того, футбольний клуб артистів «Маестро» бажає зіграти з жіночими командами, тому дуже чекаємо запрошення».

Фоззі (Олександр Сидоренко), співак: «Наш футбольний клуб артистів раптово зрозумів, що ми є палкими фанатами жіночого футболу: ми любимо жінок і ми любимо футбол! Жіночий футбол — це прекрасно. Зараз у комп’ютерних іграх з’явилися жіночі команди, і всі починають звикати до того, що жіночий футбол є таким же класним і популярним, як і чоловічий».

Анна Гресь, актриса: «У мене самої є досвід гри у футбол: відпочивала в таборі й підбурила інших дівчат створити команду і змагатися з хлопцями. Це були безкомпромісні ігри, я ще день після цього не могла нормально ходити, позбивавши ноги. Жіночий футбол цікавіший за чоловічий, адже дівчата більш емоційні та граційні».

Квитки на фінал жіночої Ліги чемпіонів уже в продажу: презентація в Києві

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини