Старт продажу квитків на фінал жіночої Ліги чемпіонів-2018: резонанс події

Як можна придбати квитки? Якою є вартість перепусток на гру, та що дасть країні проведення футбольного заходу такого масштабу? Про це та багато іншого розповіли організатори фіналу Ліги чемпіонів УЄФА-2018 серед жінок.

Надін Кесслер, радник УЄФА з жіночого футболу: «Жіноча Ліга чемпіонів — флагманський турнір європейського жіночого клубного футболу. Я сподіваюся й навіть упевнена, що це також надихне велику кількість людей в Україні, жінок та дівчат, долучитися до гри. Цей фінал матиме вплив на подальший розвиток жіночого футболу в країні. Ми намагаємося просувати цей турнір, причому більше, ніж будь-коли. Також ми намагаємося зробити більш доступним формат, аби якомога більша кількість національних асоціацій, клубів могла брати участь у турнірі. У нас є безліч ідей для реалізації, але, звісно, популяризація — одне з наших ключових завдань».

Андрій Бондаренко, директор департаменту з підготовки та проведення фіналів Ліги чемпіонів УЄФА-2018 ФФУ: «Ми намагаємося привернути увагу вболівальників саме до фіналу жіночої Ліги чемпіонів, який відбудеться 24 травня в Києві. І відзначили офіційний старт продажу квитків на цей фінал в Україні. Ми хочемо звернути увагу на те, що не тільки чоловічий фінал є важливою подією, й заохотити людей купувати квитки на фінал жіночий — і робити це якнайшвидше. Реалізація квитків буде проводитися на сайті нашого партнера — квиткового оператора Esport. Усі бажаючі можуть придбати та отримати електронний квиток. Уже ближче до самого матчу решта квитків, яка не буде реалізована через електронну систему, продаватиметься в касах стадіону «Динамо».

Лілія Ковгар, координатор підготовки до фіналу жіночої Ліги чемпіонів-2018: «Чимало зірок зібралося в Будинку футболу, і все це було присвячено жіночому футболу. Уперше до України приїхала володарка «Золотого м’яча» та представниця УЄФА Надін Кесслер. Вона залишилася дуже задоволеною тим, що цей матч проходитиме в Києві, й вона стане частиною цього свята».

Роман Порядченко, директор Esport: «Це велика честь для компанії Esport, що УЄФА обрав нас своїм квитковим партнером. 6 березня стартував продаж квитків на фінал жіночої Ліги чемпіонів на сайті esport.in.ua. Ціна квитків — від 70-ти до 100 гривень. Для їхнього придбання треба буде ввести паспортні дані, ця система добре відома українським уболівальникам за матчами національних збірних. Я думаю, що для іноземних уболівальників це також не буде проблемою. Закликаю вболівальників поквапитися, оскільки кількість квитків обмежена».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини