Квитки на фінал жіночої Ліги чемпіонів уже в продажу: презентація в Києві

Сьогодні в Києві урочисто дали старт продажу квитків на фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА.

Захід відбувся у столичному Будинку футболу й був присвячений події, яка пройде 24 травня на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського, — вирішальному матчу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2017/2018.

«На нас очікує фантастична подія»

Фото Павла Кубанова

Генеральний секретар Федерації футболу України Юрій Запісоцький, виступивши на презентації, зокрема, зауважив: «На нас усіх наприкінці травня очікує фантастична подія — одразу два фінали Ліги чемпіонів УЄФА. Зі свого боку наша федерація докладає багато зусиль задля популяризації жіночого футболу. Але нам зажди бракувало такої яскравої та масштабної події, як фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА. Ми запрошуємо всіх відвідати 24 травня стадіон ім. Валерія Лобановського й дуже вдячні УЄФА, який довірив нам проведення такого поєдинку».

«Усе пройде на найвищому рівні!»

Фото Павла Кубанова

В урочистій церемонії взяла участь радник УЄФА з жіночого футболу, відома німецька футболістка, чемпіонка Європи 2013 року та володар «Золотого м’яча ФІФА»-2014 Надін Кесслер, яка, з-поміж іншого, сказала: «Я дуже багато чула про легендарний стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського і, приїхавши до Києва, переконалася, наскільки багато вже зроблено для того, аби фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА пройшов на найвищому рівні. Сподіваюся, так воно й буде. В усякому разі, не гірше, ніж у чоловіків. У мене є три перемоги в подібних матчах, і я знаю, які неперевершені відчуття дарує цей вирішальний поєдинок».

«Усі — на фінал!»

 

Фото Павла Кубанова

Амбасадор фіналу Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок, гравець ФК «Житлобуд-1» (Харків) та національної жіночої збірної України Ія Андрущак запросила всіх киян та гостей столиці відвідати фінальний матч і повідомила, що піде на нього зі всією своєю командою.

Фото Павла Кубанова

Із подібним закликом до вболівальників звернулися й зіркові почесні друзі фіналу Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок — співаки Настя Каменських, OLEYNIK, Олександр «Фоззі» Сидоренко та Аліса Тарабарова.

Де придбати квитки?

У рамках заходу Надін Кесслер та молода зірка українського професіонального футболу, гравець ФК «Легенда» (Чернігів) Надія Куніна  представили символічний перший квиток фіналу. Також було репрезентовано офіційний м’яч поєдинку.

Додамо, що українські вболівальники можуть вже відсьогодні забезпечити себе, родину та друзів місцями на фінальному матчі жіночої Ліги чемпіонів УЄФА. Квитки можна придбати на сайті esport.in.ua, а ближче до події вони надійдуть у продаж в каси стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського.

Нагадаємо, що учасники турніру зараз готуються до чвертьфінальних двобоїв, які відбудуться наприкінці березня.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
13.03.2018 18:19 263

Фінали Ліги чемпіонів-2018: у Києві очікують 80—100 тисяч туристів

26 травня 2018 року вперше у своїй історії столиця Укр...

08.03.2018 16:18 168

Настя Каменських та інші зірки запросили всіх відвідати фінал жіночої Ліги чемпіонів!

До урочистої церемонії, присвяченої початку продажу квитків...

07.03.2018 20:36 155

Старт продажу квитків на фінал жіночої Ліги чемпіонів-2018: резонанс події

Як можна придбати квитки? Якою є вартість перепусток на гру...

05.03.2018 20:52 205

Ліга чемпіонів УЄФА серед жінок: старт продажу квитків на фінал у Києві!

У вівторок, 6 березня у приміщенні Федерації футболу Україн...

Підписатися на новини