Революційні зміни у футбольних правилах: введено відеоповтори та четверту заміну

На засіданні Міжнародної ради футболу (IFAB) було схвалено використання відеоасистента та додаткової заміни в екстратаймі.

Міжнародна рада футболу — інтернаціональний колективний орган, який регулює і змінює футбольні правила. Нинішня IFAB складається з восьми членів (чотири представники ФІФА та по одному від футбольних асоціацій Англії, Уельсу, Шотландії та Північної Ірландії).

На 132-му щорічному засіданні організації у штаб-квартирі ФІФА в Цюриху було прийнято ряд важливих для сучасного футболу рішень. У першу чергу колективний орган дав зелене світло для використання системи відеоповторів VAR під час матчів.

Відеоасистент дасть змогу головному арбітру приймати правильні рішення у разі виникнення сумнівів щодо суперечливих епізодів. VAR буде використовуватися в разі питань із фіксацією голу, призначенням пенальті, вилученням гравця чи помилкою в ідентифікації футболіста, якому арбітр виписав покарання.

Як зазначив президент ФІФА Джанні Інфантіно, на чемпіонаті світу 2018 року також може використовуватися система відеоповторів.

Інше важливе рішення — включення до правил футболу можливості використання четвертої заміни у додатковий час. А от чи будуть нововведення працювати вже на найближчому мундіалі, стане відомо після засідання ФІФА 16 березня.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
09.07.2018 11:01 216

Українських арбітрів запрошено на знакові події під егідою ФІФА та УЄФА

Невдовзі група представників українського суддівського корп...

13.06.2018 14:23 269

Чемпіонат світу 2026 року прийматимуть одразу три країни!

Сьогодні на 68-му Конгресі ФІФА б...

30.03.2018 14:54 735

Список діючих посередників, атестованих Федерацією футболу України

Згідно вимог ФІФА, рішенням Виконавчого комітету ФФУ 17 квітня 2015...

Підписатися на новини