Юрій Береза: «Обіцяємо свято футболу на «Дніпро-Арені»

Почесний президент «Дніпра-1» Юрій Береза прокоментував результати жеребкування півфіналу Кубку України, згідно з якими його команді випало грати з «Динамо»:

— У півфіналі Кубку України слабких колективів немає. На сьогодні один із найсильніших клубів — «Шахтар». Він нам не трапився, тому маємо шанс. Головне, щоб «Дніпро-1» показав гарну гру, і нашим вболівальникам не було соромно за команду.

Обіцяємо свято футболу на «Дніпро-Арені». Це основне, заради цього ми й граємо. Хотів би запросити всіх містян, мешканців області та країни підтримати «Дніпро-1» на нашому стадіоні. Найближчим часом визначимо, коли відбудеться матч. Базова дата — 18 квітня. 

— Коли за процедурою обирали суперника між «Динамо» та «Маріуполем», хвилювалися?

— Перед «Дніпром-1» стоять найвищі завдання, а саме — грати у фіналі. Буде проведено відповідну підготовку. Різниці в тому, хто випав, немає, адже всі клуби сильні. Потрібно виходити на поле і грати.

Коли будете готувати газон?

— Ми вже його готуємо. Якби не було снігу, стан поля був би практично ідеальним. Проте опади не погіршать ситуації. Керівництво клубу та агрономічна служба стадіону гарантують ідеальні умови як у півфіналі, так і у фіналі.

Дмитро Михайленко грав і за «Динамо», і за «Дніпро». Для нього цей матч буде принциповим?

— З іншого боку, проти нас вийдуть Руслан Ротань і Денис Бойко. Це футбол, і ми подивимося, на чиєму боці буде футбольний бог.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини