В Україні відбудеться відкритий чемпіонат Героїв АТО

У Будинку футболу відбулося засідання оргкомітету з проведення відкритого чемпіонату України Героїв АТО, який проводить Федерації футболу України.

У роботі взяли участь віце-президент ФФУ Олег Собуцький, голова Вінницької обласної федерації футболу Ігор Гатауллін, голова Чернівецької обласної федерації футболу Василь Орлецький, головний тренер ветеранської збірної України Анатолій Дем'яненко, головний тренер юнацької збірної України U-16 Володимир Єзерський, віце-президент АВФУ Сергій Нагорняк, а також представники силових відомств і військових частин. 

Головним завданням наради було прийти до спільного знаменника в питанні кількості команд в чемпіонаті України Героїв АТО, формату проведення змагань, логотипу турніру, заявок колективів тощо.

Упродовж години учасники намагалися розв'язати багато питань. Орієнтовні терміни проведення чемпіонату — квітень—жовтень 2018 року. Матчі у групах проходитимуть за територіальним принципом, а фінальна частина змагань відбудеться в Києві. 

«Відбулася перша організаційна нарада, ми побачили багатьох представників військових частин наших героїв. Обговорили плани на чемпіонат, який проходитиме за форматом «весна-осінь». Уже зараз виникло дуже багато цікавих ідей щодо проведення.

Я впевнений, що цей чемпіонат матиме життя, матиме продовження. А головне, що наші хлопці, наші герої, які перебувають у зоні АТО та на ротації, отримають психологічне розвантаження. Ми бачимо, як важко нашим бійцям. Ці люди — герої, які захищають нас та наші сім'ї, показують приклад усій Україні.

Федерація футболу України та Андрій Павелко прийняли рішення організувати такий новий турнір. У ньому не буде місця спекуляціям та політиці — лише футбол у чистому вигляді. До 15 березня визначиться кількість команд. Ми очікуємо не менше 30-ти учасників. Я ж упевнений, що їх буде взагалі 40.

Ми прийняли таке рішення: із 18-ти чоловік у заявці п'ять осіб будуть простими військовослужбовцями з даного підрозділу. Грати будуть по 35 хвилин із перервами по 10 хвилин. Але це питання ми ще до кінця не вирішили, тому що сьогодні зібрався перший організаційний комітет, де кожен висловив свою думку та бачення», — зазначив віце-президент ФФУ Олег Собуцький.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини