Братислава приймає засідання виконкому і 42-й Конгрес УЄФА

У неділю й понеділок у Братиславі пройдуть два важливі заходи засідання Виконавчого комітету УЄФА та 42-й черговий Конгрес УЄФА.

Виконком при головуванні президента УЄФА Александера Чеферіна зустрінеться у Grand Hotel River Park. На порядку денному стоїть затвердження п'ятого циклу програми «HatTrick», яка надає допомогу всім 55-ти національним асоціаціям УЄФА. Реалізація проекту «HatTrick V» розрахована на 2020—2024 роки.

Запущена у 2004 році програма «HatTrick» фінансується з прибутку від проведення Євро. Вона стала найбільшим в історії проектом солідарної підтримки і розвитку, заснованим спортивною організацією.

«HatTrick» допомагає асоціаціям УЄФА розвиватися й покращувати футбольну інфраструктуру, а саме — укладати газони, будувати стадіони, тренувальні центри та адміністративні приміщення по всій Європі.

Крім того, виконкому буде запропоновано ухвалити призовий фонд Євро-2020, яке проходитиме у 12-ти містах Європи. На порядку денному також ратифікація регламентів ряду турнірів УЄФА.

У понеділок керівники УЄФА і представники національних асоціацій зберуться у виставковому центрі Incheba Expo. Тут відбудеться черговий Конгрес УЄФА. Важливим пунктом порядку денного стануть вибори. Делегати національних асоціацій оберуть одного члена Виконкому УЄФА з мандатом на рік і європейського представника в Раді ФІФА також із мандатом на рік.

Конгрес ратифікує представника Європейських професіональних футбольних ліг (EPFL) в якості повноцінного члена Виконавчого комітету УЄФА. Це черговий крок УЄФА, покликаний збільшити роль ключових членів європейської футбольної родини у процесі прийняття рішень. До складу виконкому вже входять два члени Асоціації європейських клубів (ECA).

Також планується: голосування за заявкою Футбольної асоціації Джерсі про вступ до УЄФА; подання фінансового звіту-2016/2017 і бюджету-2018/2019 на затвердження; розгляд запропонованих поправок до Статуту УЄФА; подання на затвердження звітів президента УЄФА, Виконкому УЄФА й адміністрації УЄФА за підсумками сезону-2016/2017, повідомив УЄФА.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини