Олег Кузнецов: «В Ізраїлі подивилися на готовність футболістів до еліт-раунду»

Після повернення з ізраїльського збору головний тренер юнацької збірної України U-17 Олег Кузнецов розповів офіційному сайту ФФУ про останні новини з табору команди.

Олеже Володимировичу, які цілі ви як тренер переслідували на лютневому зборі?

— Думаю, досить сказати, що це була генеральна репетиція перед виступом в еліт-раунді Євро. Потрібно було подивитися, в якому стані на сьогодні знаходяться футболісти.

У спарингах з ізраїльтянами не брав участі лише Вадим Мельнійчук. Чому?

— В останній момент стало відомо, що він не зможе полетіти до Ізраїлю через травму, тому наша делегація складалася із 19-ти футболістів.

Півзахисник «Динамо» Вікентій Волошин у першому матчі забив безпосередньо з кутового. Та й раніше за ним спостерігалося якісне виконання штрафних та кутових. Він номер один у вашій команді за стандартами?

— У нього хороша ліва нога. А правою стандарти виконує Михайло Мудрик. Ці два футболісти відповідають за виконання стандартних положень.

20.02. Ізраїль (U-17) — Україна (U-17) — 1:2 (1:0)

22.02. Ізраїль (U-17) — Україна (U-17) — 3:1 (2:0)

— Перед еліт-раундом зміни в команді будуть?

— Якщо обійдеться без травм, то, в принципі, на цих хлопців ми й будемо розраховувати в Чехії. Можливі тільки одна-дві зміни. На збір будуть викликані 20 гравців, а до заявки на матчі еліт-раунду потрапляють 18 осіб.

Підготовка до турніру проходитиме за заздалегідь складеним планом?

— Так. 13 березня ми збираємося, а 14-го летимо до Чехії, де й проведемо тижневу роботу перед турніром.

Нагадаємо, що збірна України U-17 в еліт-раунді Євро-2018 посперечається за вихід до шістнадцятки найкращих, що збереться у фінальній частині турніру у травні 2018 року в Англії, із командами Чехії, Сербії та чинним чемпіоном Європи у цій віковій категорії — збірною Іспанії. Матчі відбудуться 21-го, 24-го та 27 березня в Чехії. Путівки отримають переможці восьми груп та сім найкращих других збірних.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини