У Будинку футболу пройшов семінар арбітрів НШФА другого року навчання

У четвер, 22 лютого у Будинку футболу відбувся семінар слухачів Національної школи футбольного арбітра другого року навчання, а також тестування з теоретичної підготовки та англійської мови.

У відкритті заходу взяли участь голова Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі та керівник НШФА Сергій Лисенчук.

 

Лучано Лучі побажав майбутнім арбітрам завжди ставити перед собою найвищі цілі та вести щоденну кропітку роботу заради їхнього досягнення. Голова Комітету арбітрів ФФУ звернув увагу молодих рефері на морально-етичну складову поведінки, якої вони мають дотримуватися не лише під час футбольних матчів. Крім того, він відзначив, що кожен має шанс працювати на матчах чемпіонату U-19 та другої ліги, якщо демонструватиме стабільний рівень суддівства й використовуватиме досвід, отриманий в регіонах.

Після ознайомлення з учасниками семінару арбітри склали письмове тестування та відеотест. Згодом Сергій Лисенчук презентував програму для арбітрів НШФА другого року навчання, а рефері склали тест із англійської мови — невід’ємної складової сучасного арбітражу.

Пізніше учасники заходу заслухали інформацію щодо сучасних вимог із фізичної підготовки, які пред’являються до арбітрів із футболу, та медичного огляду.

Крім того, судді прослухали регламентні норми змагань ДЮФЛ, аматорської ліги, змагань із футзалу та пляжного футболу, а також дізналися про основи футбольного арбітражу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини