Капітан жіночої збірної України з футзалу Юлія Титова: «Євро буде чудовою нагодою оцінити свій рівень»

Капітан жіночої збірної України з футзалу Юлія Титова в інтерв’ю прес-службі Асоціації футзалу України розповіла про поєдинок зі збірною Португалії та підготовку до кваліфікаційного турніру Євро-2019.

— Перед вильотом до Португалії збірна мала триденний збір у Броварах. В якому настрої команда проходила підготовку?

— Цей збір був першим для нас за довгий час. Склад збірної встиг зазнати невеликих змін. Загалом, все пройшло добре. Команда налаштована на вдалі результати. Перед нами стоять максимальні завдання. Поки що це полягає у відпрацюванні певних комбінацій і тактичних схем. У збірній панує чудова атмосфера.

— Розкажіть більше про майбутнього суперника. Як налаштовуєтеся на збірну Португалії?

— Португалія є одним із лідерів на нашому континенті та входить до трійки найкращих збірних. Команда дуже серйозна. Вони чудово виглядають як із фізичної, так і з тактичної точки зору. Звісно, нам буде непросто. Ми будемо намагатися здобути перемогу. Працюватимемо на тому максимумі, який зараз є, оскільки зібралися всього на декілька днів. Переглядатимемо їхні матчі з тренерським штабом, щоб розібрати тактичні тонкощі у грі суперника.

— У чоловічому футзалі Португалія стала чемпіоном Європи. Стежили за Євро-2018?

— Так, я переглянула абсолютно всі матчі чемпіонату Європи-2018. Думала, що за головний трофей турніру боротимуться Португалія, Іспанія та Росія. Так воно і сталося. Мушу відзначити, що континентальна першість виросла за своїм рівнем. Раніше зустрічі були надзвичайно результативними. А зараз командам вистачає одного-двох м’ячів, щоб пройти до наступної стадії. У деяких моментах Португалії дещо пощастило. Однак щастить найсильнішим!

— Євро-2019 стане першим офіційним турніром серед жіночих збірних. Як ставитеся до цього нововведення?

— Безперечно, я ставлюся до цього позитивно. Я багато років чекала на офіційні турніри серед збірних. Для дівчат це чудова нагода продемонструвати свої сили та оцінити свій рівень на тлі європейських збірних. Хочемо показати, що ми не слабші за топові європейські команди. Наприклад, ту саму Росію, Іспанію. У нас розпочинається підготовка завдяки контрольним поєдинкам. Це допоможе нам покращити командну гру та гідно виступити. Щодо офіційності Євро-2019 — усім хочеться ввійти до історії збірної України та всього жіночого футзалу.

— Кваліфікація на Євро-2019 стартує у серпні цього року. Які європейські збірні вважаєте її фаворитами?

— Я б відзначила Іспанію, Португалію та Росію. Наскільки я знаю, у відбірному турнірі із групи виходитиме одна команда. Тож хотілося б не потрапити в одну компанію з такими збірними у кваліфікації, а зустрітися з ними безпосередньо на Євро. Нині багато збірних готується до цих змагань. Відповідно, буде багато нових та цікавих команд, силу яких нам важко оцінити, оскільки ми їх не бачили на попередніх міжнародних турнірах. 

 

Підписатися на новини