Олександр Андрієвський: «Виклик до збірної України ще потрібно заслужити»

Півзахисник збірної України Олександр Андрієвський з оптимізмом очікує на весняну частину сезону.

Центральний півзахисник «Зорі» та збірної України Олександр Андрієвський підбив підсумки зборів для луганської команди, оцінив готовність до весняної частини чемпіонату й висловив бажання проявити себе перед березневими іспитами національної команди.

— Олександре, як підсумуєте результати зборів для «Зорі»?

— На мій погляд, ми плідно попрацювали й добре підготувалися. Думаю, фізичні кондиції набрали непогані. Усе заплановане ми виконали, тому з нетерпінням чекаємо на старт весняної частини сезону.

— Наскільки зміниться «Зоря» навесні?

— Дійсно, команда помітно омолодилася. Прийшли нові гравці, вони посилять конкуренцію за місце в складі. Упевнений, що новачки допоможуть «Зорі» у другій частині чемпіонату. Утім, у нас, як і раніше, згуртований колектив.

Про тактичні нюанси говорити не буду (посміхається). Думаю, ми добре попрацювали і в цьому напрямку. Нехай це буде сюрпризом для наших суперників. Але розуміємо, наскільки складним буде найближчий матч, проти «Карпат». Ми вже переглядали відео з грою львів'ян, ознайомилися з їхніми можливостями й переконалися, що в них непогана група атаки.

— Чи вирішить «Зоря» задачу потрапляння до першої шістки?

— Нам не варто заглядати зараз до турнірної таблиці. Зрозумілим є одне: якщо ми виграємо три матчі — вирішимо поставлене завдання. Нам не потрібно ні від кого залежати, треба розраховувати тільки на власні сили.

— Які слова знаходить Юрій Вернидуб, щоб мотивувати команду?

— Зараз він налаштовує нас на найближчу гру, з «Карпатами». Тренер просить не розслаблятися, всі ми розуміємо, що потрібно брати очки, щоб навесні боротися за потрапляння до єврокубків.

— У кінці сезону у вас закінчується угода із «Зорею»...

— Так. Але зараз я повністю зосереджений на виступах за «Зорю». Моя подальша доля вирішиться влітку. Тут не все залежить від луганського клубу, оскільки мій контракт належить «Динамо».

— У збірній ви дебютували у грі зі Словаччиною. У Лізі націй Україні знову доведеться грати з цією командою. Які емоції відчули, коли про це дізналися?

— Звичайно, для мене це був пам'ятний момент, який ніколи не забудеться. Словаччина — сильна команда, у неї кваліфіковані футболісти. Вони грають дисципліновано як в обороні, так і в атаці. На збірну чекають цікаві й непрості матчі.

— Футболка після дебютного поєдинку у збірній у вас збереглася?

— Так, залишив на пам'ять, подарував батькові.

— На зимових зборах у Туреччині із тренерами збірної не перетиналися?

— Ні. Але бачив, що приїжджав наставник «молодіжки» Олександр Головко.

— Чи розраховуєте отримати запрошення від Андрія Шевченка на товариські матчі?

— Це запрошення треба заслужити своєю грою. Думаю, тренери збірної із поновленням чемпіонату будуть стежити за кандидатами до національної команди пильніше. Отже, докладу всіх зусиль, щоб проявити себе.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини