Олександр Петраков: «Переможець нашої групи еліт-раунду Євро визначиться в останньому турі»

На єдиному зборі між кваліфікаційним та елітним раундами Євро-2018 юнацька збірна України U-19 проведе два контрольні поєдинки із Грецією.

18 лютого в юнацької збірної України (футболісти 1999 року народження) розпочнеться п'ятиденний збір, під час якого синьо-жовті проведуть два виїзні товариські матчі з однолітками із Греції.

Це перший після кваліфікаційного раунду й останній перед еліт-раундом Євро збір підопічних Олександра Петракова. Нагадаємо, що за вихід до фінальної частини чемпіонату Європи збірна України позмагається з командами Румунії, Швеції та Сербії. Ці поєдинки відбудуться в Румунії 21-го, 24-го та 27 березня. На Євро потрапить тільки переможець групи.

Про останні новини зі стану синьо-жовтих розповів головний тренер команди Олександр Петраков.

— Олександре Васильовичу, як останнім часом стежили за своїми підопічними?

— Я літав до Туреччини разом із тренерським штабом молодіжної збірної України. Подивився на всіх своїх кандидатів до команди й залишився задоволений їхнім станом.

— Нових гравців для збірної не знайшли?

— На превеликий жаль, я поки що не побачив хлопців, які могли б підсилити цю команду.

— Ті футболісти, на яких ви спинилися, здатні вийти до фінальної частини Євро?

— Якби вони були не здатні, то не вийшли б навіть до еліт-раунду. Зараз у всіх шанси рівні, все покаже гра.

— Греція для спарингів була вибрана не випадково?

— Греки запропонували нам провести два поєдинки. Коли мене сповістили про це, я був щасливий. Зазвичай імениті команди грати з нами не хочуть, обирають рівних собі. А Греція — це сильна збірна. Вона мало в чому поступається своїм конкурентам по групі в еліт-раунді — Польщі, Італії та Чехії. Тому матчі з нею стануть корисними у плані інформативності.

— У нашій групі на правах господаря фаворит — Румунія?

— Можливо. Але не тільки через статус господаря. У цій збірній є п'ять футболістів, які виступають у місцевій вищій лізі і вже коштують великих грошей. Більше того, мені сказали, що в Румунії на цю збірну роблять велику ставку. Вона обіграла всіх своїх суперників у кваліфікації, а тепер хоче не просто вийти на Євро, а й потрапити до фінальної частини світової першості.

Але мені чомусь здається, що в нашій групі всі будуть втрачати очки, а доля першого місця вирішиться в останньому турі.

— Зараз вам вдасться зібрати всіх найсильніших?

— Начебто так. Принаймні, всі клуби пообіцяли відпустити своїх футболістів, причому не в терміни УЄФА, тому хочу подякувати керівництву ФК за розуміння.

— А як збірна буде готуватися безпосередньо до еліт-раунду?

— 13 березня ми збираємося, а 14-го летимо до Румунії. Там і проведемо всю підготовку напередодні виступів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини