У Славутичі завершився тренувальний збір воротарів збірних України

9 лютого в місті Славутичі Київської області завершився навчально-тренувальний збір воротарів жіночих збірних України з футболу

Відповідно до плану підготовки, учасники збору були поділені на дві групи, які працювали за єдиною програмою, але з різним навантаженням й елементами складності. 

За сім днів підопічні Олександра Митька та Валерія Паламарчука провели насичену і, що найголовніше, продуктивну роботу. Ранкові тренування проходили у функціональному гімнастичному спорткомплексі, де воротарі збірної покращували навики володіння елементами гімнатистики, акробатики, а також відточували техніку прийому м'яча. А вже ввечері на футболісток очікували тренування у спортивному манежі. Саме тут вони застосовували набуті знання в ігрових вправах.

Нагадаємо, що демонстрували свою майстерність і здобували досвід на цьому зборі 16 голкіперів: Карина Говорунова («Легенда-ШВСМ», Чернігів), Дарина Бондарчук («Житлобуд-2», Харків), Яна Глух, Анна Велич, Марія Вальчук  (всі — «Ладомир», Володимир-Волинський), Ольга Рябовіл (ЖФК «Пантери», Умань), Марія Денищич, Маргарита Луцюк, Вікторія Петровець (всі — «Родина-Ліцей», Костопіль), Варвара Новікова (ДЮСШ, Сокаль Львівська обл.), Анна-Марія Крищишин («Карпати», Львів), Тетяна Домбровська (ДЮСШ №1, Львів), Олександра Темник, Валерія Лакуста (обидві —  ВО ДЮСШ, Вінниця), Вероніка Станченко (ХОВУФКС, Харків), Єлизавета Шевченко (ДЮСШ, Вознесенськ Миколаївська обл.).

У підсумку, тренер збірної Олександр Митько зазначив, що з кожним роком спостергіається певний позитивний ріст рівня підготовки голкіперів в Україні і особлива подяка в цьому тренерам воротарів, які поступово з'являються вже і в дитячо-юнацьких клубах. Відмітимо, що наразі активну роботу з юними футболістками проводять у Винниках, Вознесенську, Вінниці та Володимир-Волинському. Цей фактор неодмінно принесе свій результат. 


Такі збори дають зрозуміти нам, як тренерам,так і спортсменкам, в якому напрямку треба рухатися далі. Зрозуміло, що сім днів для освоєння повного комплексу підготовки воротарів - це замало, але ми маємо надію, що саме ці збори будуть надихати футболісток працювати додатково і розвивати свою майстерність надалі, а можливо, і передавати свій певний досвід іншим.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
09.03.2018 10:55 408

Володимир Рева: «Спочатку ми думаємо про Хорватію, а вже потім — про Данію»

Наставник жіночої збірної України Володимир Рева в інтерв&r...

06.03.2018 15:51 165

Жіноча збірна України виборола бронзові нагороди Turkish Women’s Cup 2018

Національна жіноча збірна України провела свій заключний&nb...

04.03.2018 16:23 219

Turkish Women’s Cup 2018: жіноча збірна України перемогла Північну Ірландію й побореться за бронзу

Національна жіноча збірна України провела свій заключний по...

02.03.2018 20:47 162

Turkish Women’s Cup 2018: у своєму другому матчі Україна здобула першу перемогу

Завершився черговий поєдинок турніру серед жіночих збірних...

Підписатися на новини