Тренерський штаб суперника збірної України відвідав збори словацьких клубів у Туреччині

Головний тренер збірної Словаччини Ян Козак оголосить склад своєї команди на Кубок короля Таїланду 12—13 березня.

На початку лютого наставник збірної Словаччини Ян Козак та його асистент Штефан Таркович здійснили візит до Туреччини. Саме в цій країні готується до сезону чимало команд словацького вищого дивізіону.

Метою поїздки була перевірка фізичних та ігрових кондицій кандидатів до збірної країни.

«Ми бачили в дії п’ять команд словацької Фортуна-ліги. У кожному з цих колективів є гравці, про яких ми хотіли зібрати якомога більше інформації», — розповів Таркович.

Тренерський тандем також відвідав поєдинок між турецькими «Трабзонспором» та «Фенербахче». За першу команду виступає Томаш Губочан, за другу — Мартін Шкртел. Однак тут Козака й Тарковича спіткала невдача — словацькі гравці не потрапили до заявки на матч. Утім, тренери компенсували це невезіння особистою бесідою з обома футболістами.  

«Чудовим бонусом для нас став перегляд спарингів двох польських клубів, які також проводили міжсезонні збори в Туреччині, — відзначив Штефан Таркович. — У «Краковії» грають словаки Ярослав Михалика і Мирослав Дімун, а в любінському «Заглембе» — Мартін Полячек та Любомир Гулдун».

Помічник головного тренера розповів, що особисте спостереження за кандидатами до збірної Словаччини під час міжсезонних зборів їхніх команд вони з Козаком здійснюють не вперше. Подібні поїздки мали місце у 2014-му і 2015 роках і дали дуже хороший результат. Цього року Козак і Таркович вирішили повернутися до колишньої практики.

Тренери провели в Белеку 10 днів і переглянули за цей час 14 міжнародних спарингів словацьких клубів.

«Ця поїздка виявилася корисною з будь-якого погляду. Після аналізу побаченого Ян Козак 12—13 березня оголосить склад збірної Словаччини, який вирушить на Кубок короля Таїланду», — підсумував Штефан Таркович.

Нагадаємо, суперник збірної України у груповому турнірі Ліги націй, команда Словаччини, 23—25 ​​березня братиме участь у розіграші Кубка короля Таїланду. Крім словаків і господарів турніру, за престижний трофей змагатимуться збірні Габону й Об'єднаних Арабських Еміратів. Жеребкування півфінальних матчів Кубку короля відбудеться 20 лютого у Бангкоку. 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини