Гравець збірної України Євген Шахов забив шостий м'яч у сезоні у складі свого грецького клубу!

Український півзахисник вийшов у стартовому складі ПАОКу на домашній матч чемпіонату Греції проти «Лариси».

Господарі поля відкрили рахунок уже на 12-й хвилині. Це зробив півзахисник збірної України Євген Шахов, який вразив ворота ударом із близької відстані. Цей гол став першим для нашого футболіста в грецькій Суперлізі сезону-2017/2018. Далі ПАОК забив ще два м’ячі й переміг із рахунком 3:0, що дозволило йому повернутися на перше місце в турнірній таблиці. Український хавбек відіграв 90 хвилин.

Додамо, що взагалі в цьому сезоні Шахов зіграв за ПАОК 25 матчів, забив шість м’ячів та віддав дві гольові передачі.