Федерація футболу України не оминула увагою ІХ Міжнародну спартакіаду «Офіцерські старти»

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського завершено ІХ Міжнародну спартакіаду «Офіцерські старти», яка проходила на підтримку воїнів АТО.

Уже кілька років поспіль у змаганнях беруть участь військовослужбовці з Польщі та Латвії. Цього разу географія країн-учасниць Спартакіади розширилася — вперше до заходу долучилася збірна Збройних сил Сполучених Штатів Америки.

Українські команди на змаганнях були представлені збірними Генерального штабу Збройних сил України, видів Збройних сил України, Національної академії Служби безпеки України та збірною командою університету. 

Фото пресс-служби ФФУ

Фото nuou.org.ua

Протягом трьох днів «Офіцерських стартів» військовики виборювали першість у змаганнях із футзалу, настільного тенісу, кульової стрільби, плавання та шахів.

— На мою думку, незалежно від того, які призові місця вибороли учасники змагань, перемогли дружба, братерство та жага до перемоги. Переможених сьогодні немає! І головним є те, що всі спортсмени-учасники змагань укотре довели, що своїми здобутками у спорті віддають шану мужності й героїзму учасників бойових дій, які захищають наші кордони на сході держави, — зазначив начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

Фото nuou.org.ua

Також він подякував усім, хто долучився до організації, проведення та участі у Спартакіаді, зокрема представникам збройних сил Латвійської Республіки, Республіки Польща та США.

За підсумками турніру третє загальнокомандне місце виборола збірна команда Національної академії Служби безпеки України. Друге місце посіла збірна команда Повітряних сил Збройних сил України.

А переможцем змагань, як і минулого року, стала збірна господарів Спартакіади — команда Національного університету оборони України. Від імені очільника оборонного відомства начальник управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України, полковник Юрій Фіногенов вручив капітану збірної команди університету Кубок міністра оборони України.

Фото nuou.org.ua

Федерацію футболу України представляли перший віце-президент Вадим Костюченко та технічний директор Олег Протасов. Вадим Костюченко підкреслив важливість розвитку армійського спорту та запевнив, що національна футбольна асоціація надаватиме всебічну підтримку військовослужбовцям. Також перший віце-президент ФФУ вручив шести українським командам сертифікати на відвідання матчів національних збірних України.

У перспективі до наступної, ювілейної, Х Міжнародної спартакіади «Офіцерські старти» долучаться нові країни-учасниці. Крім того, планується включення до програми змагань нових видів спорту.

Фото nuou.org.ua

Підписатися на новини