Володимира Бандурова обрано президентом Асоціації футболу інвалідів України

Асоціація футболу інвалідів України отримала нового президента. На позачерговій конференції керівником організації обрано Володимира Бандурова. Прийнято та затверджено й єдиний календарний план асоціації на 2018 рік.

Владислав Штамбург, який обіймав посаду президента Асоціації футболу інвалідів України з квітня 2017 року, склав свої повноваження. За кандидатуру Володимира Бандурова — почесного президента фонду «Розвиток футболу України» та члена Виконкому ФФУ — 14 делегатів конференції, які представляли сім членів асоціації, проголосували одностайно.

 

Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, який був почесним гостем конференції, нагадав, що ФФУ — надійний соціальний партнер, який допомагає проявляти себе у футболі людям із вадами здоров'я. А Федерація футболу України спільно з міністерством оборони планують провести Кубок нескорених у травні 2018 року, напередодні фіналів Ліги чемпіонів у Києві, для хлопців, які були поранені під час бойових дій в зоні АТО.

«Ми з першого дня воєнних дій підтримуємо і військовий госпіталь, і різні ініціативи, пов’язані з АТО. Через спілкування та футбольні матчі наші бійці зможуть краще соціалізуватися в мирному житті», — сказав Вадим Костюченко.

Український Кубок нескорених має допомогти в підготовці до міжнародних Ігор нескорених, які цьогоріч відбудуться в жовтні в Сіднеї. Нагадаємо, у 2017 році Україна була представлена на Іграх 15-ма спортсменами і здобула 14 медалей.

 

Підписатися на новини