Що тепер чекає на збірну України з футзалу: насичений план на 2018 рік

Керівництво Асоціації футзалу України домовилося про перші товариські матчі національної збірної у 2018 році.

Незважаючи на виліт синьо-жовтих у чвертьфіналі Євро-2018, попереду у команди Олександра Косенка чимало важливих і принципових матчів. Перебуваючи у Словенії, керівники вітчизняного футзалу домовилися про кілька товариських поєдинків для українців.

У лютому наша команда зіграє два спаринги проти Португалії на Азорських островах. Також планується, що у грудні представники Піренеїв приїдуть до України, але для цього необхідні підтвердження від тренерського штабу та визначення місця проведення поєдинків. Нагадаємо, з португальцями ми виступали в одній групі на чемпіонаті Європи.

Також досягнуто конкретики у перемовинах із Францією — у жовтні трикольорові приїдуть до нашої країни, залишилося тільки отримати підтвердження з їхнього боку. Також бажання зустрітися із синьо-жовтими висловила Сербія, яка хотіла б зіграти в одному із наших західних міст. Надіслала офіційне запрошення до Асоціації футзалу України Фінляндія, також серед потенційних суперників є Голландія.

Відзначимо, що для товариських матчів існує три офіційних вікна УЄФА, які в цьому році заплановані на вересень, жовтень та на початок грудня. У 2017-му наша команда провела загалом сім поєдинків, у цьому є можливість збільшити їхню загальну кількість, повідомляє прес-служба Асоціації футзалу України.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини