Ія Андрущак відвідала майбутніх волонтерів фіналів ЛЧ-2018

Менше чотирьох місяців залишається до того часу, коли столиця України прийматиме фінали Ліги чемпіонів УЄФА — найпрестижніших клубних змагань Європи.

Підготовка до цих івентів набирає обертів: уже третій тиждень тривають співбесіди з майбутніми волонтерами, які допомагатимуть в організації матчів, прийомі гостей, організації фестивалю чемпіонів тощо.

У готелі «Либідь», де, власне, і відбувається спілкування з кандидатами у волонтери, панує надзвичайно дружня атмосфера, багато кандидатів знають один одного з Євро-2012 та Євробачення-2017, інші — знайомляться у процесі відбору. Особливістю нинішньої волонтерської кампанії є її підтримка з боку багатьох відомих особистостей, які закликають усіх долучитися до спортивного волонтерського руху та якнайкраще презентувати нашу країну. 

Центр проведення співбесід відвідує багато футбольних гостей. Минулого тижня з візитом побував президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

А на цих вихідних до волонтерів завітала амбасадор фіналу ЛЧ-2018 серед жінок Ія Андрущак.

Гравець харківської команди «Житлобуд-1» поспілкувалася з рекрутерами, які проводять співбесіди, та дізналася деталі процедури відбору, адже, як зазначила амбасадор, перебуваючи у статусі професіональної футболістки, вона раніше ніколи не замислювалася над тим, якою складної та довготривалою є підготовка до футбольних матчів, і зараз їй дуже цікаво побачити процес з іншого боку. Особливо зацікавили Ію волонтери, які будуть допомагати в організації фіналу серед жінок.

Їй приємно було почути, що учасникам волонтерської програми цікавий жіночий футбол, і вона висловила впевненість у тому, що, відвідавши фінальну гру, люди почнуть більше цікавитися ним.

Уже за доброю традицією гостя отримала фірмову футболку волонтера-рекрутера. Крім того, амбасадор поспілкувалася і з кандидатами у волонтери, розповіла їм про особливості жіночого футболу та побажала успішних інтерв’ю.

Організатори продовжуватимуть запрошувати знаменитостей на співбесіди, тому у тих, хто ще не долучився до волонтерської програми, є тиждень, щоб подати заявку та особисто зустрітися з футбольними кумирами.  

 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
21.04.2018 15:31 499

Ія Андрущак: «Подія стане справжнім футбольним святом на стадіоні «Динамо»

Напередодні подорожі містами України кубки Ліги чемпіонів г...

01.03.2018 15:41 782

6 березня стартує продаж квитків на фінал Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок

У вівторок, 6 березня у приміщенні Федерації футболу Україн...

Підписатися на новини