Українські арбітри прибули до Антальї на зимові збори

Українські рефері проводять традиційний щорічний тренувальний збір у Туреччині, де готуються до весняної частини футбольного сезону. 

4 лютого вітчизняні арбітри вирушили на традиційний зимовий навчально-тренувальний збір, який протягом тижня триватиме в турецькій Антальї, а саме — у Белеку.

До місця проведення НТЗ українська делегація дісталася регулярним рейсом із пересадкою в столиці Туреччини, Анкарі. Анталья зустріла рефері хмарною погодою та температурою повітря +10°C. До готелю, який на час збору стане їхньою штаб-квартирою, українці прибули близько 10-ї ранку.

Програма цьогорічного збору передбачає щоденні ранкові та вечірні заняття з фізпідготовки, а також теоретичну частину, під час якої інструктори Комітету арбітрів ФФУ здійснюватимуть аналіз арбітражу матчів та ознайомлюватимуть із системою відеоповторів VAR. Окрім щоденної теорії та тренувань, українські рефері матимуть можливість відшліфовувати свої знання у товариських поєдинках, аби отримати практику та поступово ввійти в сезон.

Після короткого відпочинку та відновлення в перший день зборів на українських рефері вже чекало педагогічне тестування з правил гри та відеотест УЄФА — 20 відеокліпів із різними ігровими епізодами. А вже сьогодні ввечері Євген Арановський, Юрій Можаровський, Андрій Скрипка та Олександр Корнійко встигли навіть попрацювати на контрольній грі між львівськими «Карпатами» та софійським «Септемврі». Ця зустріч, до слова, завершилася перемогою болгар з рахунком 2:1.  

 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини