Гол Євгена Коноплянки не врятував «Шальке» від домашньої поразки

Український півзахисник вийшов у стартовому складі свого «Шальке» на домашній матч 21-го туру німецької бундесліги.

На 24-й хвилині Євген змістився зі свого рідного лівого флангу до центру й потужно пробив по воротах суперника. Чеський голкіпер «Вердеру» Іржі Павленка не впорався з м’ячем, і той залетів до сітки. Утім, цього голу господарям не вистачило навіть для нічиєї. На 79-й хвилині через помилку воротаря «Шальке» Ральфа Ферманна гості зрівняли рахунок, а за декілька секунд до фінального свистка вирвали перемогу — 2:1.

Коноплянка «мовчав» із листопада

Це перший гол Коноплянки у складі «Шальке» з 14 серпня, коли українець відзначився дублем у кубковому матчі з берлінським «Динамо». І перша результативна дія Євгена з 25 листопада, коли він віддав два результативні паси у грі проти дортмундської «Боруссії».

Репетиція протистояння у Лізі націй

Відзначимо, що в поєдинку з «Вердером» Коноплянці, який відіграв 70 хвилин, на фланзі протистояв основний захисник збірної Чехії Теодор Гебре Селассіє. Наступного разу ця парочка може зустрітися вже в першому турі групового раунду Ліги націй, коли чехи прийматимуть Україну (6 вересня).

Що в таблиці?

Після поразки від «Вердеру» «Шальке» посідає четверту сходинку турнірної таблиці бундесліги сезону-2017/2018. Зігравши 21 матч, команда набрала 34 пункти.

Додамо, що в цьому сезоні Коноплянка провів у складі гельзенкірхенської команди 21 гру, забив чотири м’ячі та віддав чотири результативні передачі.