Аеропорт «Бориспіль» опублікував тимчасові правила слот-координації в день фіналу Ліги чемпіонів

Тимчасові правила слот-координації, тобто процедура погодження авіакомпаніями рейсів, мають на меті збільшити пропускну спроможність аеропорту. Завдяки ним аеропорт «Бориспіль» зможе обслужити більше вболівальників.

Транспортна модель заходу прогнозує більше 130-ти додаткових чартерних рейсів, які в день матчу привезуть 20 тисяч вболівальників двох команд. Це на додаток до поточної операційної діяльності аеропорту — регулярних рейсів українських та іноземних авіакомпаній. Інфраструктура аеропорту не розрахована на такий пасажиропотік. 

Таким чином, летовище повідомилощо у період між 25-м та 27 травня аеропорт не зможе забезпечити прогнозовану кількість повітряних суден місцями для нічної та довготривалої стоянкиПеревізникам рекомендується надіслати запит на отримання слотів для нічної/довготривалої стоянки в інші аеропорти України або в аеропорти сусідніх держав.

«Слот-координація потрібна для того, щоб під час великого навантаження на аеропорт оптимізувати роботу всіх служб для пришвидшення пропуску пасажирів, що прилітатимуть до Києва, — пояснив Сергій Хижняк, менеджер із транспорту та мобільності під час проведення фінальних матчів чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року в Києві. — У звичному режимі аеропорт розглядає заявки на часовий слот у порядку черги. Цього разу «Бориспіль» збиратиме всі заявки, після чого узгоджуватиме рейси з урахуванням пропускної спроможності». 

Обробка запитів авіакомпаній на отримання слотів для рейсів, що виконуватимуться в рамках забезпечення проведення фіналу Ліги чемпіонів у Києві, розпочнеться одразу після визначення команд, що братимуть участь у матчі. Офіційна дата закінчення прийому заявок — 23 травня. Потім дозволено вносити лише зміни до розкладу погоджених рейсів.

«У день фіналу в «Борисполі» діятимуть і додаткові вимоги. На чартерних рейсах узагалі не допускатиметься багаж, буде мінімальна заправка літака та мінімальне завантаження бортового харчування. Пасажири повинні будуть заздалегідь зареєструватися на свої рейси в обидва кінці. Ці дії частково розвантажать роботу київського летовища», — додав Сергій Хижняк.

Детальні правила слот-координації та пріоритетність при розподілі слотів будуть опубліковані і розповсюджені додатково наприкінці березня 2018 року.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини