Андрій Павелко зустрівся з волонтерами фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА

28 січня президент Федерації футболу України Андрій Павелко відвідав волонтерський штаб фіналів Ліги чемпіонів УЄФА-2018.

Керівник ФФУ поспілкувався з рекрутерами, які зараз проводять співбесіди з аплікантами, та самими кандидатами, які виявили бажання долучитися й допомогти в організації та проведенні фінальних поєдинків найпрестижнішого клубного турніру.

«Це надзвичайно важлива ділянка роботи, адже волонтери допомагатимуть організаторам у багатьох питаннях, починаючи із зустрічі гостей і закінчуючи IT-підтримкою. Нам дуже важливо, щоб усі учасники та вболівальники цього футбольного свята отримали виключно позитивні враження від перебування в Україні, і приємно усвідомлювати, що сотні наших небайдужих та добре освічених громадян готові докласти для цього максимум зусиль. Це особливо вмотивовані люди, оскільки основним пріоритетом для них є сама участь у процесі організації фіналів Ліги чемпіонів, які пройдуть в Україні», — зазначив Андрій Павелко.

Серед рекрутерів та кандидатів, які беруть участь у відборі волонтерів, є чимало тих, хто допомагав в організації Євро-2012. Зокрема, це керівник волонтерської програми фіналів Ліги чемпіонів Оксана Лесик. Загалом, за її словами, європейський футбольний форум-2012 дав потужний імпульс до розвитку спортивного волонтерського руху в нашій країні. Планується, що до фіналів Ліги чемпіонів УЄФА будуть залучені 550 волонтерів, але вже зараз є значно більше заявок від тих, хто хоче допомогти в організації цього івенту.

«Ті, хто бажає стати волонтером фіналів Ліги чемпіонів, які пройдуть в Україні, — абсолютно різні люди: студенти, молодь, яка будує свою кар’єру в різних сферах, керівники підрозділів різних компаній тощо. Крім того, у нас багато заявок від іноземців — орієнтовно 30 %. За віком апліканти теж дуже різні — від тих, кому лише невдовзі виповниться 18, до тих, кому вже за 70. Приємно, що загалом у нас є дуже багато заявок від тих, хто прагне стати волонтером», — розповіла Оксана Лесик.

Андрій Павелко поцікавився у рекрутерів та волонтерів їхнім досвідом участі в організації інших спортивних заходів, розпитав про напрямки, на яких вони планують працювати на фіналах Ліги чемпіонів, та побажав їм успіху. «Приємно бачити, що ваші очі палають в очікуванні майбутнього футбольного дійства. Ми пишаємося, що в Україні є така активна молодь, яка вміє мотивувати та показує прекрасний приклад своїм одноліткам. Щиро бажаю вам успіху та дякую за допомогу в підготовці до фіналів Ліги чемпіонів», — зазначив Андрій Павелко. На прощання волонтери подарували президенту ФФУ футболку волонтера та подякували за підтримку.      

Підписатися на новини