Сергій Журба: «Португалія має багатьох гравців дуже високого рівня»

Гравець столичного «ХІТу» Сергій Журба поспілкувався з журналістами під час підготовчого збору збірної України з футзалу напередодні Євро-2018.

Універсал розповів про готовність синьо-жовтих до матчів із Португалією та Румунією (останній, до речі, Журба забивав у рамках відбору до ЧС-2012):

— Настрій гарний, усі здорові, дякувати Богу. Працюємо з великим задоволенням та натхненням. Зараз не залишилося слабких команд — усі сильні і здатні на удар. Тому готуємося до зустрічі з кожним суперником по максимуму.

Як твоє самопочуття? Готовий на всі сто відсотків, чи є над чим працювати?

— Завжди знайдеться, що вдосконалити, оскільки треба розвивати свої навички далі. Головне, щоб у нас був єдиний колектив, готовий до боротьби. Звісно, щось може виходити, а щось — ні...

Як гадаєш, Україна зможе дати бій Португалії?

— Зараз ми готуватимемося до першої гри, з Румунією. Спершу необхідно зіграти з цією командою. Проти румунів ми грали багато разів, у 2012-му була історична перемога на виїзді — 4:0, а потім поразка вдома з рахунком 1:4. Ми зробимо висновки. А команда дійсно непогана. Щодо португальців, то їхня збірна має головну зірку, Рікардіньо, та багатьох гравців дуже високого рівня.

Нагадаємо, чемпіонат Європи-2018 проходитиме у Словенії з 30 січня по 10 лютого. На груповому етапі синьо-жовті зустрінуться з Румунією (2 лютого) та Португалією (4 лютого).

Підписатися на новини