Співбесіди з кандидатами для участі у волонтерській програмі фіналів ЛЧ-2018

20 січня у Києві розпочався другий етап відбору кандидатів у волонтери, що відбувається у формі персональних інтерв’ю для виявлення особистих та професійних навичок, а також допомоги у визначенні з напрямками, де хочуть працювати волонтери.

Інтерв’ю проходитимуть щотижня по суботах та неділях до кінця лютого. Особиста присутність для усіх волонтерів є обов’язковою умовою, винятком є лише волонтери з інших країн, з ними спілкування відбувається за допомогою Skype. Проте, є й такі кандидати, які вирішили приїхати до Києва з-за кордону заради розмови. Зокрема, протягом двох перших днів відбору до України завітали кандидати з Франції, США та Швеції.

Варто зазначити, що серед кандидатів є багато тих, які мають великий досвід волонтерства, зокрема, під час Євро-2012 та інших спортивних івентів як на території України, так і в інших країнах, а також і ті, для кого участь у волонтерській програмі фіналів ЛЧ в Києві може стати першим досвідом.

Більш досвідчені волонтери розповідають про велику зацікавленість повторити успіх в організації таких непересічних подій, як фінальні матчі ЛЧ. Апліканти-новачки також розповідають, що поштовхом подати свою заявку на участь у програмі стали, зокрема, такі фактори, як поради друзів, інформація з соціальних мереж, оголошення по радіо тощо.

Варто зазначити, що набір волонтерів триває до 10 лютого, подати заявку можна тут.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
16.01.2018 10:12 997

Не втрать свій шанс: набір волонтерів на фінали ЛЧ-2018 триває!

Менше ніж півроку залишається до того, як Київ прийматиме фінальні...

02.11.2017 10:29 249

Оксана Лесик: «Волонтерська програма фіналів Ліги чемпіонів стартує у середині листопада»

У 2018 році Київ прийматиме фінали чоловічої та жіночої Ліги чемпіо...

Підписатися на новини