«Динамо» і «Шахтар» розпочали програму спарингів: поки без перемог

Гранди вітчизняного футболу, «Динамо» і «Шахтар», готуються до офіційних матчів на зборах в Іспанії і Туреччині відповідно.

Уже менш ніж за місяць українські гранди зіграють свої перші єврокубкові поєдинки після зимової перерви: «Шахтар» — у Лізі чемпіонів, «Динамо» — у Лізі Європи. Зараз же обидва клуби проводять тренувальні збори.

«Динамо» в Іспанії вже встигло зіграти два контрольні матчі. У першому з них кияни програли швейцарському «Санкт-Галлену» — 0:2. Наступного дня, теж поступаючись, підопічні Олександра Хацкевича зуміли звести до нічиєї поєдинок проти норвезького «Хеугесунда». 1:1.

У цих зустрічах взяли участь вісім футболістів збірної України: Микола Морозюк, Артем Шабанов, Євген Хачеріді, Володимир Шепелєв, Денис Гармаш, Руслан Ротань, Віталій Буяльський та Артем Бєсєдін. Усі вони, окрім Хачеріді (67 хвилин ігрового часу), відіграли по 45 хвилин у кожному з матчів. Єдиною результативною дією відзначився Бєсєдін, який віддав гольову передачу Дерлісу Гонсалесу...

У свою чергу «Шахтар» у суботу в Туреччині тільки розпочав програму спарингів, яких у цілому на цьому зборі буде лише два. У першому з них підопічні Паулу Фонсеки зіграли внічию (2:2) з болгарським «Лудогорцем», кольори якого захищає потенційний футболіст збірної України Ігор Пластун.

У складі гірників на поле виходили вісім виконавців національної команди. Андрій Пятов, Сергій Кривцов, Ярослав Ракицький, Богдан Бутко, Тарас Степаненко, Віктор Коваленко і Марлос відіграли по 45 хвилин, а Микола Матвієнко — 19. Але найкориснішим гравцем матчу у складі донеччан виявився нападник молодіжної збірної України Олександр Зубков, на рахунку якого гол і результативна передача на Факундо Феррейру.