Акредитація ЗМІ на Євро-2018 із футзалу: усі деталі

УЄФА проводить акредитацію представників засобів масової інформації на поєдинки чемпіонату Європи-2018 із футзалу, який відбуватиметься з 30 січня по 10 лютого у Словенії. Збірна команда України потрапила до групи С фінальної частини змагань.

Заявки на акредитацію приймаються через систему FAME на сайті УЄФА до 13.00 за київським часом (12.00 CET) 15 січня. Зареєструватися у FAME представникам друкованих та онлайн-видань, а також фотографам можна за цим посиланням; ТБ та радіо-кореспонденти можуть пройти реєстрацію тут. Для друкованих та онлайн-видань акредитація проходитиме через media.fame.uefa.com, представники ТБ та радіо можуть залишити свої заявки на broadcasters.fame.uefa.com. За додатковою інформацією звертатися за адресою — [email protected].

Перед початком акредитації представники ЗМІ повинні актуалізувати свої персональні дані, звірити редакційні посвідчення та оновити список матеріалів. Фрілансери мають надати письмове підтвердження від ЗМІ, що делегує журналіста для висвітлення подій турніру.

Збірна України розпочне турнір поєдинком із Румунією — 2 лютого, початок гри — о 21.45 за київським часом. Друга зустріч відбудеться 4 лютого з командою Португалії (19.00). Усі матчі турніру прийматиме столиця Словенії — Любляна.

Нагадаємо, що раніше до продажу надійшли квитки на поєдинки Євро-2018 з футзалу. Перепустка коштує 5 або 7 євро та діятиме на обидві зустрічі ігрового дня. Квитки можна придбати онлайн на сайтах futsaleuro2018.si/tickets/ та eventim.si. Список усіх матчів турніру доступний тут. Із питань організованої поїздки на поєдинки необхідно звертатися за телефоном (044) 521 05 58.

Підписатися на новини