Тренер «Альтернативи»: «У перерві знайшли потрібні слова»

У рамках другого попереднього етапу Кубку України зустрічалися київська «Альтернатива» та івано-франківський «Епіцентр К10». Перший матч столичні аматори програли з рахунком 2:3, однак на паркеті спорткомплексу КПІ взяли впевнений реванш — 6:2. Перемогу своєї команди прокоментував тренер «Альтернативи» Микола Костенко:

«Нам сьогодні протистояв хороший суперник — команда з першої ліги України. Вони зіграні, мають сильного воротаря і десь п'ять-шість досвідчених і кваліфікованих гравців. 

Ми серйозно готувалися і переглядали останній матч суперників у першій лізі. Було помітно, що вони перебувають у хорошій фізичній формі, до того ж Роман Ярий повернувся зі США, а це досвідчений гравець, який пограв за «Ураган». Тому серйозно налаштовувалися і розуміли, що поєдинок буде непростий.

У першому таймі суперник запропонував нам в’язку гру, уважно діяв у захисті. Ми в перерві знайшли потрібні слова і хлопці реалізували свої моменти, тож «Епіцентру» довелося розкриватися, а ми довели матч до переможного кінця», — наводить слова спеціаліста сайт Федерації футзалу міста Києва.

В 1/8 фіналу Кубку України «Альтернатива» зустрінеться з дніпровським «Катеринославхлібом». Базові дати матчів цієї стадії — 10-е та 17 січня.

Підписатися на новини