Ексклюзивні календарі ФФУ на 2018 рік вже у продажу!

За доброю традицією Федерація футболу України підготувала календарі на наступний рік. Причому цього року ФФУ випустила не одне, а відразу два ексклюзивні видання! 

Календар № 1 — «Національна збірна України з футболу», формат А2 

Команда Андрія Шевченка — на 12-ти сторінках видання! Кожен гравець — зі своєю харизмою, емоціями та стилем. Кожен — обличчя українського футбольного року 2017-го та надія на нові звершення у 2018-му. 

Зустрічайте: Андрій П’ЯТОВ, Андрій ЯРМОЛЕНКО, Євген КОНОПЛЯНКА, Руслан РОТАНЬ, Тарас СТЕПАНЕНКО, Сергій СИДОРЧУК, Євген ХАЧЕРІДІ, Олександр ЗІНЧЕНКО, МАРЛОС Ромеро Бонфім, Микола МАТВІЄНКО, Денис ГАРМАШ та Віктор КОВАЛЕНКО. 

Календар № 2 — «Сьогодні — молодіжна, завтра — національна», формат А3 

Основа великого футболу — ретельна підготовка на всіх рівнях. Мрія кожного футболіста — місце в головній команді країни! І молодіжна збірна є останньою сходинкою на цьому шляху. 

Талановиті та амбітні, емоційні та наполегливі гравці української «молодіжки» вже за крок від колективу Андрія Шевченка. Залишилося лише відшліфувати майстерність та набути такого необхідного для гри на найвищому рівні досвіду. А вчитися є у кого! Адже перед очима — гідний приклад старших колег, гравців національної збірної команди України з футболу! Традиції спадкоємності футболу по-українськи! 

Придбати ексклюзивні видання можна на сайті квиткового партнера ФФУ www.еsport.in.ua, а також на сайті dynamo.kiev.ua

Вартість календаря № 1 — 120 гривень

Вартість календаря № 2 — 65 гривень

Кількість товару обмежена. 

Із прийдешнім Новим 2018 роком — і гучних перемог! 

#МиЗбірна!

 

Підписатися на новини