Четверта у світі. Чергові звершення Катерини Монзуль

Жіночий футбол в Україні розвивається швидкими темпами. Не відстає від нього і суддівство представниць чарівної статі. Так, Катерина Монзуль у 2017 році знову підняла планку арбітражу і довела, що є одним із кращих рефері у світі.

У березні харків'янку призначили на матч 1/4 фіналу жіночої Ліги чемпіонів між «Барселоною» та «Русенгордом». У липні—серпні 36-річна українка разом із асистентками Мариною Стрілецькою та Олександрою Ардашевою працювала на Євро-2017, причому матчі континентальної першості вона обслуговувала втретє в кар'єрі. Монзуль працювала на поєдинках групового етапу (Бельгія — Данія, Німеччина — Італія, Англія — Португалія), а також відсудила півфінальний двобій Данія — Австрія.

У жовтні Катерина значилася резервним арбітром на матчах юнацького чемпіонату Європи (U-17). Також бригада українських рефері на чолі з Монзуль відпрацювала на матчі 1/8 фіналу жіночої Ліги чемпіонів «Вольфсбург» — «Фіорентина» та зустрічі кваліфікації ЧС-2019 Іспанія — Австрія (до речі, поєдинок 1/16 фіналу ЛЧ-2017/2018 між «Медиком» та «Ліоном» відсудила Анастасія Романюк, якій допомагали Марина Стрілецька та Олександра Вдовина).

За підсумками року Міжнародна федерація футбольної історії і статистики (IFFHS) назвала Монзуль четвертою в світовому рейтингу арбітрів-жінок. Нагадаємо, що у 2015 році Катерину визнали найкращим рефері планети.

Раніше харків'янка стала першою жінкою-суддею в Україні, яка відпрацювала на матчі чоловічої Прем'єр-ліги як головний арбітр. Також у послужному списку Монзуль —  робота на топ-поєдинках жіночих турнірів: півфіналах Ліги чемпіонів-2012/2013 та Євро-2013, фіналах Ліги чемпіонів-2013/2014 та ЧС-2015, матчах групового етапу та 1/4 фіналу Олімпіади-2016.

Як бачимо, досягнення Катерини Монзуль вражають, тож аплодуємо і бажаємо подальших звершень українському футбольному арбітражу!

                                                       

Підписатися на новини