Шість клубів-новачків для головної команди країни

У 2017 році збірна України провела вісім поєдинків, у яких тренерський штаб головної команди країни задіяв загалом 34-х футболістів, а ще 10 включалися до протоколу, але не виходили на поле. Кольори держави захищали представники 15-ти клубів — семи вітчизняних та восьми зарубіжних. До списку потрапили два клуби Німеччини, по одному — Іспанії, Туреччини, Бельгії, Англії, Греції та Чехії. Лідерство за кількістю збірників — за «Динамо», далі йдуть «Шахтар» та «Зоря».

При цьому шість клубів були вперше помічені за постачанням виконавців до лав нашої національної команди: «Боруссія» Д (Андрій Ярмоленко), «Генк» (Руслан Маліновський), «Карабюкспор» (Євген Селезньов), «Манчестер Сіті» (Олександр Зінченко), «Олімпік» (Артем Шабанов, Павло Лук'янчук) та «Славія» (Едуард Соболь, Руслан Ротань).

Клубне представництво у збірній України у 2017 році

Команда

Гравці

«Динамо»

11

«Шахтар»

10

«Зоря»

3

 «Ворскла», «Карпати», «Славія» (Чехія)

по 2

«Олімпік», «Дніпро», «Боруссія» (Дортмунд, Німеччина), «Шальке» (Німеччина), «Гранада» (Іспанія), «Карабюкспор» (Туреччина), «Генк» (Бельгія), ПАОК (Греція), «Манчестер Сіті» (Англія)

по 1

Відзначимо, що за всю історію виступів збірної до її складу входили представники 90 клубів — 26-ти українських та 64-х зарубіжних з 19-ти країн.

Підписатися на новини