Ветерани «Інтеркасу» перемогли на турнірі пам’яті Віктора Колотова та Євгена Рудакова

У столичному спорткомплексі КПІ відбувся традиційний турнір пам’яті заслужених майстрів спорту, знаменитих гравців ФК «Динамо» (Київ) та збірної СРСР Віктора Колотова та Євгена Рудакова.

У змаганні, яке 18-й рік поспіль проводила Асоціація ветеранів футболу України, взяли участь шість команд. До групи «А» потрапили ФК «Пирятин», «Інтеркас» (Київ) та збірна КПІ, до групи «Б» —  «Динамо» (Київ), ЦСКА (Київ) та «Ветеран-Олександр» (Дніпро). Вже традиційно турнір став місцем передноворічної зустрічі ветеранів українського футболу, подивитися матчі, а згодом взяти участь у церемонії нагородження прийшли видатні гравці та тренери Володимир Мунтян, Андрій Біба, Володимир Трошкін, Стефан Решко, Віктор Матвієнко, Олексій Михайличенко, Геннадій Лисенчук, Володимир Лозинський, Юрій Мороз та багато інших.

Вельми солідними були і склади учасників: за «Динамо» зіграли Юрій Дмитрулін, Віктор Мороз, Ігор Костюк, Олег Венглинський, Всеволод Романенко, Сергій Мізін, за «Інтеркас» — Сергій Нагорняк, Юрій Грицина, Тарас Луценко, Олег Шайтанов, Микола Костенко, за ЦСКА — Едуард Цихмейструк, Сергій Білозор, Костянтин Бабич, Павло Блажаєв, Руслан Костишин, Вадим Гольдін та інші.

Відповідно до формату змагань переможці груп зустрічалися між собою у фіналі, а команди, що посіли другі місця, — у матчі за третє місце. У групі «А» перше місце посів «Інтеркас», друге — ФК «Пирятин». У групі «Б» всіх випередив ЦСКА, за яким фінішував «Ветеран-Олександр».

Фінальна гра стала справжнім задоволенням для вболівальників! «Інтеркас» та ЦСКА були переможцями двох останніх турнірів, і кожен з них прагнув повторити успіх. У першому таймі гравець «Інтеркасу» Сергій Швець відкрив рахунок, але вже за хвилину Едуард Цихмейструк відновив рівновагу. Роз’язка настала у другій половині зустрічі. Сергій Нагорняк заробив штрафний у 12-ти метрах від воріт, який реалізував Тарас Шпичка. У підсумку перемога «Інтеркасу» — 2:1 , а в нагороду — почесний кубок до колекції цього самобутнього столичного клубу. У грі за третє місце ФК «Пирятин» переміг «Ветеран-Олександр» — 2:0.

Після завершення турніру гравці привітали один одного з новорічними та різдвяними святами, побажавши здоров’я та успіхів у футболі, а всім вболівальникам — злагоди та мирного неба.

Підписатися на новини