Рада Інституту футболу визначила напрями роботи закладу на 2018 рік

22 грудня на засіданні ради Інституту футболу було обговорено та затверджено напрями роботи закладу на 2018 рік. Перший віце-президент Федерації футболу України, голова ради Інституту футболу Олександр Бандурко окреслив пріоритети, на яких футбольні фахівці сконцентруються найближчим часом. 

Олександр Бандурко відзначив, що основною проблемою в українському футболі є відсутність кваліфікованої конкуренції серед гравців.

«Зараз ми маємо дефіцит конкурентоспроможних гравців, які можуть претендувати на виклик до збірних. Враховуючи те, що тренер збірної команди працює з футболістами в середньому 40 днів на рік, основне навантаження лягає на клуби. Тому нам потрібно вести діалог і роботу з клубами», — почав Олександр Бандурко.

«Суттєво скоротилася кількість науково-методичної літератури. Значну увагу слід приділити і дитячим тренерам (6—12 років): саме в цьому віці закладається фундамент майбутнього гравця. Нам потрібно виробити єдину систему підготовки футболістів», — зазначив перший віце-президент ФФУ.

У стінах інституту будуть напрацьовані програмно-методичні матеріали для ВНЗ, розроблено підручник футболу та навчальну літературу з викладання теорії футболу.

Велика увага приділяється тому, щоб студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України отримали можливість розпочати навчання за програмою «С-диплом ФФУ». Для студентів заплановано проведення ділових ігор, моделювання роботи тренерів та майстер-класи із залученням спеціалістів, які мають PRO-дипломи УЄФА.

На засіданні ради Інституту футболу були присутні технічний директор ФФУ Олег Протасов, а також представники комплексно-наукової групи, які презентували звіт про роботу, виконану у 2017 році.

Крім того, на порядку денному були наступні питання:

- про розробку програм підготовки для ДЮСШ, СДЮШОР, УОР, команд вікових груп професіональних футбольних клубів;

- про вдосконалення системи організації всеукраїнських змагань у професіональному та аматорському футболі;

- про видання навчального відеопосібника «Позиційний контроль м’яча» (командні моделі).

Підписатися на новини