Представники вищої ліги відвідали семінар «Система узгодження трансферів»

20 грудня 2017 року в Будинку футболу відбулася робоча зустріч Комітету ФФУ з питань статусу та трансферу футболістів із представниками жіночих футбольних клубів вищої ліги з питання програми «Система узгодження трансферів» задля навчання роботі в системі ТМС ФІФА. 

Заступник голови комітету Євгенія Єршова звернула увагу на те, що у відповідності до вимог Регламенту зі статусу і трансферів гравців у 2010 році була введена Система узгодження трансферів (ТМС ФІФА), учасниками якої в обов'язковому порядку є всі професіональні чоловічі футбольні клуби.

У відповідності до змін до регламенту, які були ухвалені Радою ФІФА 27 жовтня 2017 року, з 1 січня 2018 року використання міжнародної системи ТМС ФІФА є обов'язковим для всіх професіональних жіночих футбольних клубів під час переходів із клубу в клуб між різними національними асоціаціями. 

Таким чином, з 1 січня 2018 року реєстрація та міжнародні переходи професіональних футболісток України без використання системи ТМС ФІФА вважатимуться недійсними та такими, що не відповідають регламентним нормам ФІФА.

Менеджери жіночих футбольних клубів вищої ліги відзначили велику користь від проведеного семінару, на якому вони не тільки засвоїли теоретичні навики реалізації даної програми, але й мали змогу в тестовому режимі практично відтворити усі технічні моменти для подальшої роботи у міжнародній системі ТМС ФІФА.

Підписатися на новини