Дитяче свято у день Святого Миколая

За доброю традицією, яка склалася за останні кілька років, 19 грудня Будинок футболу на декілька годин став резиденцією Святого Миколая. Цього святкового дня до штаб-квартири Федерації футболу України завітали діти військовослужбовців-учасників АТО.

Більше 100 дітей, батьки яких боронили й продовжують захищати цілісність нашої держави на сході України, поринули в атмосферу справжнього свята: цікаві конкурси та вікторини, спортивні та солодкі подарунки від ФФУ, які вручали Святий Миколай та його помічники, щирий сміх та радісні емоції.

Дітей героїв України привітали президент ФФУ Андрій Павелко, перші віце-президенти федерації Вадим Костюченко і Назар Холодницький та легендарний у минулому футболіст, а нині — технічний директор національної асоціації Олег Протасов.

«Впевнений, що, ставши дорослими, ви обов’язково досягнете успіхів у спорті. Станете чемпіонами світу або переможцями Олімпійських ігор та будете радувати своїми досягненнями рідних та всю країну, — відзначив Андрій Павелко. — Хочу побажати вам якнайбільше чарівних миттєвостей у житті, займатися спортом, досягати успіхів і перемагати в усіх турнірах. І пам’ятайте, що за вами уся країна».

Підписатися на новини