«Шахтар» працюватиме в Туреччині та ОАЕ, «Динамо» — в Іспанії

Переважна більшість команд української Прем'єр-ліги місцем проведення зимових зборів під час паузи в чемпіонаті обрала Туреччину.

У перших новорічні свята закінчаться у футболістів «Ворскли». Полтавчани виходять із відпустки вже 7 січня. У планах підопічних Василя Сачка — два закордонні збори, які пройдуть у Туреччині (з 11-го по 25 січня та з 28 січня по 11 лютого).

9 січня наступного року збираються після відпочинку гравці відразу п’яти колективів. У «Зорі» заплановано два етапи підготовки в Туреччині, 15—28 січня та 31 січня — 14 лютого. Там само буде працювати «Олімпік» — теж в два заходи (14—27 січня та 1—14 лютого). У Маріуполя запланований один турецький збір, але більш тривалий — з 15 січня по 9 лютого. Ще довше планує пробути в Туреччині «Чорноморець» — без перерви з 16 січня по 16 лютого. Майже така сама турецька програма у «Сталі» — 13 січня — 15 лютого.

10 січня закінчується відпустка в «Олександрії» та «Карпат». Володимир Шаран повезе своїх хлопців до Туреччини 14 січня, і працювати там вони будуть до 28-го. Потім там само пройде другий збір — з 2-го по 16 лютого. У львів’ян плани дещо інші, вони попрацюють вдома з 11-го по 23 січня, а потім вжє приєднаються до більшості коллег у Туреччині — з 24 січня по 12 лютого.

Гранди українського футболу стануть до роботи 12 січня. Шахтар буде працювати в Туреччині та ОАЕ, терміни уточнюються. Динамівці планують гостювати в Іспанії ­— 14—27 січня та 1—14 лютого.

Останніми побачать один одного гравці «Вереса» та «Зірки» — 15 січня. Ровенчани з 17 січня по 13 лютого готуватимуться в Туреччині, плани команди з Кропивницького досі ще невідомі.

Нагадаємо, сезон в Прем’єр-лізі поновиться 17 лютого, коли відбудуться поєдинки 20-го туру. Але ще 15 лютого Динамо проведе матч Ліги Європи з АЕКом в Афінах.

Підписатися на новини