Збірна ветеранів України другий рік поспіль тріумфує у США

Національна збірна України серед ветеранів тріумфувала в американському місті Тампа, перемігши на представницькому турнірі «Кубок Легенд»!

Футбольне змагання, організаторами якого виступили місцевий бізнесмен Аарон Грюнфельд та відомий футболіст, олімпійський чемпіон 1988 року Ігор Скляров, поступово знаходить своє місце на насиченій подіями спортивній мапі Америки. Нагадаємо, в минулому році перший «Кубок Легенд» відбувся у Чикаго, а його переможцем стала збірна України. Цього року наша команда прибула вже на південь країни у ранзі фаворита. Власне, маючи такий склад, на щось інше, окрім першого місця, годі й претендувати! Виступи збірної у США відбулися за підтримки Федерації футболу України, Асоціації ветеранів футболу України та ТОВ «Агробізнес».

Цього року на «Кубку Легенд» підібрався солідний склад учасників із чотирьох країн —  України, США, Канади та Колумбії. Попередньо команди були розбиті на дві групи, дві найсильніші з них виходили до півфіналу, переможці якого і грали в фіналі.

Група А: збірна України, збірна Колумбії, «Карпати Янкерс», ФК «Коннекшн Україна».

Група В: ФК «Олімпіакос США», «Юнайтед Чикаго», «Вест Флорида», «Торонто» (Канада).

Тренери збірної України Анатолій Дем’яненко та Володимир Лозинський зібрали на турнір склад із 19 гравців:

воротар: Віталій Рева;

захисники: Владислав Ващук, Володимир Єзерський, В'ячеслав Шевчук, В'ячеслав Свідерський, Андрій Донець, Віталій Самойлов;

півзахисники: Мирон Маркевич, Віталій Косовський, Едуард Цихмейструк, Юрій Максимов, Сергій Назаренко, Олег Шелаєв, Євген Левченко, Богдан Шершун, Едмар Галовський;

нападники: Олег Собуцький, Сергій Нагорняк, Андрій Воробей.

Відзначимо участь у матчах 67-річного Мирона Маркевича. Був у команді й дебютант — свій перший матч у ветеранській синьо-жовтій футболці провів добре відомий вболівальникам Едмар Галовський, який нині мешкає саме у Флориді. Фактично весь турнір українці провели двома складами, відігравши усі п’ять матчів на одному диханні.

9 грудня. Груповий турнір

Збірна України — «Карпати Янкерс» — 4:2

За Україну відзначились: Шевчук, Воробей, Едмар, Назаренко.

Збірна України — збірна Колумбії — 6:0

За Україну відзначились: Воробей (двічі), Шевчук, Назаренко, Цихмейструк, Ващук.

Збірна України — ФК «Коннекшн Україна» — 4:0

За Україну відзначились: Воробей (двічі), Едмар, Нагорняк.

10 грудня

Півфінал

Збірна України — «Чикаго Юнайтед» — 6:1

За Україну відзначились: Воробей (тричі), Шевчук, Нагорняк, Собуцький.

У складі «Чикаго Юнайтед» одним із найкращих був вихованець київського футболу Дмитро Коваленко, який нині у Чикаго працює тренером.

Фінал

Збірна України — ФК «Коннекшн Україна» — 6:1

За Україну відзначились: Цихмейструк (двічі), Назаренко (двічі), Воробей, Свідерський.

Збірна України. 1-й тайм: Рева, Єзерський, Шершун, Шевчук, Левченко, Назаренко, Косовський, Шелаєв, Едмар, Цихмейструк (К), Воробей (Собуцький). 2-й тайм: Рева, Свідерський, Шершун, Шевчук, Донець, Самойлов, Шелаєв (Максимов), Ващук (К), Нагорняк, Маркевич, Собуцький. 

Після завершення турніру збірній України вручили кубок переможця, В’ячеслава Шевчука було визнано найкращим захисником, а Андрія Воробея з дев’ятьма забитими м’ячами — найкращим бомбардиром! Віце-президент ФФУ, президент АВФУ та організатор національної збірної ветеранів України Олег Собуцький подякував організаторам за запрошення та чудово проведений турнір, подарувавши традиційний для українців вияв поваги й вдячності — запашний коровай!

Підписатися на новини