Сергій Попов: «Добре знаємо норвежців, з якими за останні два роки зустрічалися тричі»

Головний тренер збірної України U-18 Сергій Попов поділився враженнями від жеребкування кваліфікаційного раунду Євро-2019.

— Сергію Олександровичу, суперники збірної України у відбірному раунді Євро-2019 — Словаччина, Норвегія і Албанія. Хто фаворит?

— Ми добре знаємо норвежців, з якими за останні два роки зустрічалися тричі, двічі їх обігравши і одного разу зігравши внічию. Це команда приблизно одного рівня зі збірною України. Грали ми і проти Словаччини — міцної, непоступливої команди. А збірна Албанії — господар змагань. Якщо я не помиляюся, шість її футболістів вже грають за 1999 рік. До того ж мені сказали, що в Албанії не дуже якісні поля… Тому зараз непросто назвати збірну, яка має більше шансів на успіх.

— Але як обігрувати Норвегію, ви знаєте...

— Всі ігри були складними, а в переможних матчах вирішальні голи ми забивали під завісу поєдинку.

— Після фінальної частини чемпіонату Європи, яка відбулася навесні цього року, ваша команда провела шість товариських матчів. Цього досить?

— Європейські збірні топ-рівня грають набагато більше спарингів. І нам би теж цього хотілося. Але ми дуже вдячні і за те, що маємо, адже збірна проводила поєдинки з гідними суперниками.

— Ви готові повторити з цією командою досягнення поточного року — знову вийти до фінальної частини Євро?

— Збірні U-17 і U-19 — це дві різні збірні і, відповідно, два різних турніри. У старшому віці більше проявляється майстерність футболістів, а раніше на перше місце виходили емоції, фізична готовність. Проте хлопці дуже хочуть потрапити на континентальний форум. Я бачу це бажання на тренуваннях і у контрольних матчах, тому будемо намагатися, щоб українська збірна знову опинилася серед кращих команд Старого Світу.

Підписатися на новини