Сергій Сапронов: «Бажано всім діяти в одному ключі»

Завдяки участі у турнірі розвитку, запровадженому УЄФА, цього року в активі 17-річних футболісток України було більше офіційних міжнародних матчів і тренувальних зборів, ніж зазвичай. Але у головному старті сезону, відборі на чемпіонат Європи, наші дівчата розчарували.

— Як кажуть, маємо те, що маємо, — говорить наставник української збірної WU-17 Сергій Сапронов. — Ми не в змозі конкурувати із суперниками, у яких першості серед дівчат проводяться практично впродовж року. У нас же чемпіон визначається після… тижневого турніру. Решту часу юним футболісткам нічого не залишається, як просто гамселити м`яч без ігрової практики. Такими методами вершин не підкорити! І, щоб хоч якось уникнути тупцювання на місці, зацікавленим організаціям слід подбати, аби футболістки «прописалися» в училищах фізкультури, тоді б простіше було вирішувати питання з тренувальною базою, проживанням, харчуванням.

Також дуже багато залежить від координації дій тренерів збірних України різного віку. Не може національна збірна грати із трьома нападниками, а підростаюча зміна — за іншою тактичною схемою. Бажано всім діяти в одному ключі. Тоді кращим резервісткам після запрошення до головної команди країни буде простіше там адаптуватися. І, повірте, це дуже важливо.

Підписатися на новини