А вирішальну крапку поставлять у Києві!

Розіграш двадцять шостої за ліком Ліги чемпіонів УЕФА-2017/2018 розпочався ще наприкінці червня 2017 року, коли було проведено перший кваліфікаційний раунд турніру.

У змаганні взяли участь 79 клубів, які репрезентували 55 футбольних асоціацій УЄФА. Відсіювання команд, що у вересні стартували в груповому турнірі ЛЧ, складалося з чотирьох етапів: перший, другий і третій кваліфікаційні раунди, а також раунд плей-офф.

На 10 команд, які потрапили до групового турніру крізь сито відборів, вже очікували 12 переможців національних чемпіонатів асоціацій (1—12 за таблицею коефіцієнтів УЄФА), шість срібних призерів (1—6), три бронзові призери (1—3) та переможець Ліги Європи УЄФА-2016/2017 («Манчестер Юнайтед»).

Груповий етап складався з восьми квартетів клубів, які утворилися після жеребкування. Переможці й ті команди, що посіли у своїх групах другі місця, здобули право виступити в 1/8 фіналу ЛЧ. Команди, які фінішували на третіх позиціях, автоматично відправилися до 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА.

Додамо, що вперше в історії у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зіграють одразу п’ять представників однієї країни — Англії. Це стало можливим, бо п’яту путівку до турніру, через перемогу у ЛЄ-2016/2017, здобув «Манчестер Юнайтед».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини