Ліга Європи-2017/2018: шлях доведе до Ліона

Розіграш Ліги Європи УЄФА-2017/2018 розпочався ще наприкінці червня 2017 року. В турнірі взяли участь 190 клубів, які представляли 55 національних європейських асоціацій.

До групового турніру, який почався у вересні 2017-го, команди пробивалися крізь три кваліфікаційні раунди та раунд плей-офф. В основному змаганні взяли участь 12 переможців національних кубків (1—12 місця в таблиці коефіцієнтів УЄФА), клуб, який посів четверте місце в чемпіонаті країни, яка мала четверту сходинку в таблиці коефіцієнтів УЄФА, три клуби, які посіли п’яті місця в своїх чемпіонатах (1—3 позиції в таблиці коефіцієнтів УЄФА), 22 клуби з кваліфікації та 10 команд, що вибули після плей-офф раунду Ліги чемпіонів УЄФА.

В турнірі-2017/2018 взяли старт одразу три українські ФК — «Зоря», «Олександрія» та «Олімпік». Команда Юрія Вернидуба чекала вже у груповому раунді, але, на жаль, ані підопічним Володимира Шарана, ані хлопцям Романа Санжара пройти кваліфікацію не вдалося. Програвши «Янг Бойз» в ЛЧ, в раунді плей-офф Ліги Європи опинилося київське «Динамо», яке успішно кваліфікувалося до групового етапу.

Груповий раунд складався з дванадцяти квартетів, які утворилися після жеребкування. Переможці і ті команди, що посіли у своїх групах другі місця, здобули право виступити в 1/16 фіналу ЛЄ. До них додалися ще вісім клубів, які посіли треті місяця в своїх групах в Лізі чемпіонів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини