Голосування за найкращий гол 2017 року

ФФУ готується до проведення другого щорічного нагородження найкращих в українському футболі - церемонії «Футбольні зірки України-2017». Однією з номінацій, традиційно, буде відзнака «Найкращий гол року». Пропонуємо вболівальникам запропонувати 10 голів-претендентів, серед яких буде обрано трійку номінантів на звання переможця.

Умови проведення:

1)  Збір пропозицій проводитиметься на офіційній сторінці Федерації футболу України у Facebook. У конкурсі беруть участь усі голи, забиті у 2017 році футболістами та футболістками українських клубів або збірних у наступних змаганнях: українська Прем’єр-Ліга, Кубок України, Професіональна футбольна Ліга, чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд, чемпіонат України серед жіночих команд, Екстра-Ліга з футзалу, чемпіонат України з пляжного футболу, Ліга чемпіонів УЄФА, Ліга Європи УЄФА, жіноча Ліга чемпіонів УЄФА, усі матчі збірних команд України (національна, молодіжна, юнацькі, жіноча, дівочі збірні, збірна з футзалу, з пляжного футболу, студентська, гравців з вадами здоров'я, ветеранська). У випадку, якщо запропонований вами гол не транслювався по телебаченню, обов’язково додавайте відео.

2)  Претендувати на місце у списку найкращих можуть лише голи, які: 1) були забиті без порушень правил; 2) були забиті не внаслідок очевидної помилки голкіпера чи гравців команди, що захищалася; 3) є демонстрацією майстерності автора голу та якісної командної гри.

3)  Пропонуйте свій варіант голу в такому форматі: прізвище футболіста, назва змагань, назва матчу, дата матчу, хвилина матчу. Якщо гол, який Ви хотіли б вказати, вже запропонував хтось інший – не дублюйте його, а просто ставте «лайк».

4)  Збір інформації триватиме до 3 грудня 2017 року, до 23:59 за київським часом.

5)  Після цього буде обрано 10 найкращих голів відповідно до пропозицій вболівальників та кількості «лайків».

6)  Експертна комісія визначить 3 з 10 найкращих голів, які увійдуть до номінації та будуть виставлені на смс-голосування протягом церемонії для подальшого визначення і оголошення переможця безпосередньо під час телетрансляції заходу.

Долучайтеся!

Підписатися на новини