«Відкриті уроки футболу» продовжились на Закарпатті

У середині жовтня, на стадіоні смт. Кольчино відбулось футбольне свято для дітей – фестиваль «Відкриті уроки футболу», який проводився у рамках Всеукраїнського дитячого футбольного заходу під егідою Федерації футболу України та обласних федерацій футболу.

Цього року у фестивалі взяло участь більше 160 дітей із десяти загально-освітніх шкіл  Мукачівського району.

На урочистому відкритті учасників фестивалю привітали заступник голови ФФЗ Віктор Наскалов, начальник Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської РДА Світлана Кешеля та Кольчинський селищний голова Микола Дуб.

Після урочистого відкриття фестивалю та підйому державного прапору під виконання гімну України, юні учасники фестивалю взяли активну участь у різноманітних естафетах, конкурсах,  змаганнях з елементів футболу та турніру з футболу. Слід зазначити, що до складу кожної команди у футбольних матчах обов’язково було залучено троє дівчат, які із задоволенням грали разом з хлопцями. Бажання перемогти у кожному конкурсі було дуже великим і всі учасники змагань дуже активно брали участь у фестивалі.

  

Під час змагань працівники поліції проводили профілактичні бесіди з дітьми-учасниками фестивалю, ознайомлювали школярів із правилами поведінки під час проведення футбольних матчів.

Оргкомітет футбольного фестивалю визначив кращих у кожній збірній команді. Володарями спеціальних призів стали Богдан Болдижар (Кольчино), Назар Логойда (Н.Давидково), Мілан Халявка (Чинадієво), Руслан Русин (Макарьово), Павло Курак (В.Вижниця), Василь Кузьма (Бобовище), Максим Тромпак (Страбічово), Дмитро Мишанич (В.Коропець), Вадим Меденцій (Ракошино).

На урочистому нагородженні учасників свята привітали народний депутат України, почесний голова Федерації футболу Закарпаття Михайло Ланьо, перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації, голова Федерації футболу Закарпаття Іван Дуран, які привітали діточок зі святом та побажали успіхів у навчанні та спорті. Михайло Ланьо, Іван Дуран, перший заступник голови Федерації футболу Закарпаття Станіслав Сухан вручили подарунки всім учасникам фестивалю, комплекти футбольних м’ячів кожній команді, спеціальні відзнаки за перемоги у конкурсах, кубки та грамоти учасникам «Фестивалю чемпіонів».

Всі учасники заходу отримали пам’ятну футбольну форму  з символікою фестивалю, канцелярські комплекти для навчання у школі та солодкі подарунки, а спортивний інвентар передано у розпорядження шкіл району.

Крім того Іван Дуран вручив подяку Федерації футболу Закарпаття за допомогу в організації свята голові Кольчинської селищної ради Миколі Дубу.

Усі учасники футбольного свята зробили спільну фотографію разом із почесними гостями «Фестивалю чемпіонів».

Велику допомогу у проведенні дитячого футбольного свята надали волонтери Василь Федак, Йосип Мучичка, Юрій Стець, Сергій Наскалов та Станіслав Жабко. Загальне керівництво з проведення свята здійснювали заступник голови ФФЗ Віктор Наскалов та член Виконкому ФФЗ Георгій Жбора.

Федерація футболу України, Федерація футболу Закарпаття безпосередньо Михайло Ланьо та Іван Дуран, доклали максимум зусиль, щоб футбольне свято «Відкриті уроки футболу» в рамках всеукраїнського «Фестивалю чемпіонів» пройшло на високому рівні. Цей день юним любителям футболу запам’ятається надовго. 

Підписатися на новини