Перша ліга: «Арсенал» та «Полтава» пішли лідерами на зимову перерву

Відбулися матчі 22-го туру чемпіонату України в першій лізі, які стали заключними в змаганнях у 2017 році.

Лідер першості київський «Арсенал» на виїзді в Луцьку здолав місцеву «Волинь». Матч для «канонірів» складався непросто: не дивлячись на те, що підопічні Сергія Літовченка забили першими, господарі відігралися на 35-й хвилині. Нічийний рахунок тримався до 70-ї хвилини, коли гості забили вдруге, а крапку в матчі «Арсенал» поставив наприкінці гри — 1:3.

«Полтава» вдома не мала проблем із «Жемчужиною». Господарі забили двічі до перерви і ще одного разу після відпочинку. Рахунок міг бути й зовсім непристойним, але Максим Дегтярьов не реалізував 11-метровий — 3:0.

У центральному поєдинку туру «Колос» та «Десна», сусіди в турнірній таблиці, визначали сильнішого. Один гол вирішив долю зустрічі — на 6-й хвилині у складі гостей відзначився Ігор Кірієнко.

Крім того, серед несподіванок туру слід відзначити, що остання команда чемпіонату «Черкаський Дніпро» здолала на виїзді «Геліос» — 1:3.

Усі результати туру:

«Інгулець» (смт. Петрове Кіровоградської області) — «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) — 2:0;

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) — «Балкани» (с. Зоря Одеської області) — 1:0;

«Рух (Винники) — «Авангард» (Краматорськ) — 2:0;

«Волинь» (Луцьк) — «Арсенал-Київ» (Київ) — 1:3;

«Геліос» (Харків) — «Черкаський Дніпро» (Черкаси) — 1:3;

«Полтава» (Полтава) — «Жемчужина» (Одеса) — 3:0;

«Колос» (Ковалівка) — «Десна» (Чернігів) — 0:1;

«Оболонь-Бровар» (Київ) — «Кремінь» (Кременчук) — 1:2;

«Миколаїв» (Миколаїв) — «Суми» (Суми) — 0:0.