16-й тур Прем’єр-ліги: Полярус карає «Шахтар», «Динамо» повертається у чемпіонські перегони

На минулих вихідних відбулися матчі 16-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги. Донецький «Шахтар» зазнав другої поразки у сезоні, «Динамо» обіграло «Зірку» і активізувало чемпіонську гонку, а «Верес» став автором рекордної серії в історії змагань.

Доля протистояння «Шахтаря» та «Олександрії» вирішилася у перші 45 хвилин гри. На гол Артема Поляруса у першій чверті матчу «гірники» відповіли влучним ударом Бернарда. Трохи пізніше форвард «Шахтаря» Феррейра втратив відмінний шанс вивести свою команду уперед в рахунку - аргентинець з хорошої позиції пробив трохи вище воріт. Гості ж у відповідь винесли свій вирок: Полярус прийняв м'яч на 11-метровій позначці і влучив у нижній кут, завдавши донеччанам сенсаційної поразки.

У Кропивницькому «Динамо» здобуло три очки завдяки дублю Мбокані. «Біло-сині» досягли свого у середині першої половини зустрічі. Капітан команди Морозюк з кутового з правого флангу навісив на лінію воротарського майданчика, де Мбокані, вигравши боротьбу за позицію, вколотив м’яч у сітку. Ще за вісім хвилин конголезець подвоїв перевагу киян, замкнувши дальню стійку після чергового асисту Морозюка.

У Запоріжжі у матчі із «Зорею» «Верес» усьоме поспіль зіграв внічию і покращив «мирову» серію чемпіонатів України.

«Карпати» у Львові знову програли у футбол, цього разу поступившись турнірними очками «Маріуполю». Єдине взяття воріт у зустрічі сталося на 19-й хвилині, автором якого став Сергій Болбат.

Третьої осічки сезоні припустився донецький «Олімпік», який став свідком власного програшу «Чорноморцю» в Одесі - 1:2. Перемога «моряків», до речі, дозволила їм вперше у сезоні залишити зону вильоту.