Відбулося засідання Комітету масового футболу ФФУ

У середу, 15 листопада, у Будинку футболу відбулося засідання Комітету масового футболу Федерації футболу України, у якому взяв участь перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко.

Згідно порядку денного, на засіданні було розглянуто та затверджено проведення розіграшу другого Кубку регіонів ФФУ сезону 2017/18, план основних заходів Комітету масового футболу на наступний рік, визначення кращих районних (міських) федерації футболу в регіонах з розвитку масового футболу, організацію та проведення футбольних фестивалів «Відкриті уроки футболу» та проведення Всеукраїнських змагань з футболу серед команд учасників та ветеранів АТО в 2018 році.

Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко розповів про успіхи асоціації з розвитку масового футболу в Україні:

«Завдяки програмі «Хет-трик», що діє з 2015 року, Федерація футболу України побудувала 25 міні-футбольних полів, 5 футбольних полів та 4 стадіони. Переконаний, що в недалекому майбутньому кожна обласна федерація матиме свою спортивну арену, зокрема, в 2018 році ми плануємо побудувати 500 футбольних майданчиків», - зазначив Вадим Костюченко.

Крім того, перший віце-президент ФФУ відзначив всеукраїнські змагання «Фестиваль чемпіонів» серед юних футболістів (6-9 років), в яких на рівних брали участь як хлопчики, так і дівчата.

Згадав Вадим Костюченко і про прийняте на Виконкомі ФФУ рішення розпочати будівництво бази для національної збірної на Київщині, яка буде слугувати не тільки для головної команди.

«На базі буде виділено окреме приміщення для дитячої національної академії, куди батьки зможуть віддавати дітей з шести років. У перспективі ми повинні створити регіональні центри академії на базах і стадіонах, побудованих зусиллями ФФУ».

Також на засіданні Комітету масового футболу було затверджено терміни проведення Кубку регіонів ФФУ у сезоні 2017/18:

Окрім того, визначені і дати Всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч» у чотирьох вікових групах (U-11-U-14).

Комітет масового футболу вирішив відзначити кращі районні та кращі міські федерації з розвитку дитячо-юнацького та масового футболу за результатами проведеного огляду-конкурсу. Під час чергового Конгресу ФФУ будуть нагороджені найкращі районна та міська федерація з розвитку дитячо-юнацького та масового футболу.

Підписатися на новини